ستاره کروات مورد توجه بارسلونا قرار دارد

بارسلونا به دنبال خرید مارسلو بروزوویچ، هافبک کروات و 27 ساله اینتر است.

ستاره کروات مورد توجه بارسلونا قرار دارد

بارسلونا در فصل تابستان به دنبال تقویت خط میانی اش بوده و امروز نشریه اسپورت مدعی شد مارسلو بروزوویچ، هافبک اینتر مورد توجه بلوگرانا قرار گرفته است. این بازیکن تا سال 2022 با نراتزوری قرارداد داشته و جذب او خیلی هم دشوار نخواهد بود. بند آزادسازی 52 میلیون پوندی در قرارداد مارسلو بروزوویچ با اینتر گنجانده شده که رقم بالایی محسوب نمی شود و به همین دلیل مدیران اینتر سخت در تلاش برای مذاکره با این بازیکن برای تمدید قرارداد و حذف این بند از قرارداد جدید این بازیکن هستند.

 

 

اینتر برای خرید دو هافبک بارسلونا یعنی آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ ابراز علاقه کرده و باشگاه اسپانیایی می تواند از خواسته مدیران اینتر برای جذب مارسلو بروزوویچ استفاده کند.

 

البته این هافبک کروات در فصل جاری زیر نظر آنتونیو کونته نمایش درخشانی داشته و به مهره کلیدی خط هافبک این تیم تبدیل شده است. البته اسپورت در ادامه مدعی شد رئال مادرید نیز بی میل به خرید مارسلو بروزوویچ نیست. افزایش میانگین سنی خط میانی رئال مادرید باعث شده گزینه های زیادی برای انتقال به این تیم در فصل تابستان مطرح شود. در ماه های اخیر پل پوگبا، دنی فن دبیک و فابین رویز بازیکنانی بوده اند که نامشان به عنوان گزینه های زین الدین زیدان برای تابستان 2020 در رسانه ها عنوان شده است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها