اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد انتقال نعمتی به شهرخودرو

باشگاه پرسپولیس، هرگونه مذاکره با سیامک نعمتی برای حضور در شهرخودرو را تکذیب کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد انتقال نعمتی به شهرخودرو

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور اطلاعیه‌ای هرگونه پیشنهاد برای انتقال بازیکنی از پرسپولیس به تیم شهر خودرو در ازای مبلغ مورد مطالبه آن باشگاه را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار شایعه‌ای مبنی بر این‌که باشگاه پرسپولیس به باشگاه شهر خودرو پیشنهاد داده است تا در ازای مبلغ رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی، یکی از بازیکنان خود (سیامک نعمتی) را برای پیوستن به آن تیم، آزاد کند. اعلام می‌شود چنین شایعه‌ای به هیچ‌وجه صحت ندارد. چنین مذاکره‌ای هیچ‌گاه اتفاق نیفتاده است و برنامه‌ای هم برای آن از سوی باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.

باشگاه پرسپولیس در صدد است با ایجاد راهکار‌های مناسب درآمد زایی و حل موانع و مشکلات بر سر این راه، ضمن انجام مرحله به مرحله تعهدات خود، ترکیب تیم فوتبال خود را با نظر سرمربی حفظ کند و حتی نسبت به تقویت بیش از پیش آن گام بردارد.

بدون تردید طرح مسائلی از این دست در این مقطع که هنوز ۹ هفته به پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی‌مانده است و منتظر تعیین وضعیت بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هستیم، به هیچ وجه نمی‌تواند درست باشد و از هواداران و رسانه‌ها تقاضا داریم اخبار را از طریق مراجع و منابع رسمی باشگاه دنبال کنند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها