تاکید لیگ برتری ها؛ فصل باید تمام شود

باشگاه های لیگ برتری امیدوارند فصل جاری به پایان رسیده و بازی ها برگزار شوند.

تاکید لیگ برتری ها؛ فصل باید تمام شود

امروز جلسه ای بین مدیران برگزاری لیگ برتر و نمایندگان 20 باشگاه حاضر در رقابت ها برگزار شد و طرفین همگی مدعی شدند تحت هر شرایطی 9 هفته باقیمانده باید برگزار شده و فصل به پایان برسد.

 

در هفته های اخیر فیفا نیز تاکید کرده نباید تیمی به عنوان قهرمان معرفی شده و حکم سقوط نیز برای برخی تیم ها صادر شود، بلکه تا پایان این روند باید منتظر ماند و عجله ای برای تصمیم گیری وجود ندارد.

 

 

باشگاه های لیگ برتر همچنان معتقدند باید 92 دیدار این فصل برگزار شود، اما هنوز توافقی در مورد زمان از سرگیری مسابقات انجام نشده است. تصور بر آن بود امروز باشگاه ها در مورد تاریخ احتمالی 30 ژوئن برای از سرگیری بازی بحث کنند، اما بحث امروز در مورد "مدل های برنامه ریزی احتمالی" بود. مدیران لیگ برتر اظهار داشتند که هدف اصلی پایان دادن مسابقات است، اما در حال حاضر تمام تاریخ ها در حد پیشنهاد هستند.

 

در اوایل ماه جاری مدیران لیگ برتر گفتند که بازی ها فقط زمانی از سر خواهد گرفت که شرایط بی خطر و مناسب باشد. تعداد کشته شدگان بر اساس این ویروس در انگلیس از آن زمان به بیش از 12 هزار نفر رسیده است. روز پنجشنبه دولت برای اطمینان از مدیریت شیوع ویروس فرمان قرنطینه برای سه هفته دیگر صادر کرد.

 

قراردادهای بازیکنان زیادی در تاریخ 30 ژوئن از جمله ویلیان، هافبک چلسی و یان فرتونگن مدافع تاتنهام به پایان می رید. اگر فصل بیش از آن تاریخ ادامه یابد، احتمال دارد که باشگاه ها بازیکنان شان را قبل از پایان بازی ها از دست بدهند. هیئت حاکمه جهانی فیفا از این مسئله آگاه بوده و به دنبال گزینه های دیگری همچون تمدید قرارداد به مدت کوتاه است. هیئت رئیسه فوتبال اروپا هفته آینده برای برنامه ریزی در مورد فینال لیگ قهرمانان 20 در تاریخ احتمالی 29 آگوست دیدار خواهند کرد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها