گل‌های دو استقلالی و پرسپولیسی در بین برترین‌های ادوار لیگ قهرمانان آسیا

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گل‌های مهدی ترابی و آندرانیک تیموریان در لیگ قهرمانان آسیا را به عنوان نامزد‌های بهترین گل از راه دور این رقابت‌ها انتخاب کرد.

 سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه انتخاب برترین گل‌های ادوار لیگ قهرمانان آسیا به سراغ بهترین گل از راه دور رفت و ۵ گل را به عنوان نامزد در این بخش انتخاب کرد که نام آندرانیک تیموریان بازیکن سابق استقلال و مهدی ترابی بازیکن حال حاضر پرسپولیس در این فهرست به چشم می‌خورد.

گل آندرانیک تیموریان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۳ به ثمر رسید. در وقت‌های اضافه بازی برگشت بود که هافبک سابق تیم ملی کشورمان با شوتی از راه دور دروازه حریف را باز کرد تا استقلال با برتری ۳-۱ در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت به نیمه‌نهایی راه یابد.

گل زیبای مهدی ترابی در ۲۰ می‌سال ۲۰۱۹ برابر السد قطر به ثمر رسید.

سایت ‌afc درباره گل ترابی نوشت، صحبت‌های هواداران پیش از بازی پرسپولیس و السد در مرحله گروهی بیشتر روی بازی آخرین بازی ژاوی متمرکز بود که می‌خواست کفش‌ها را بیاویزد، اما تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی در حال این ورزشگاه را ترک کردند که درباره مهدی ترابی صحبت می‌کردند.

وقتی که بازیکن ملی پوش ایران در فاصله ۳۵ یاردی از دروازه السد توپ را دریافت کرد خطری به نظر نمی‌رسید، اما این هافبک شوتی مهار نشدنی زد که از سعد شیب دروازه‌بان السد عبور کرد و به تور دروازه رسید.

دیگر نامزد‌های این بخش عبارتند از.

گل اکرم جان علی بابایف از لوکوموتیو تاشکند برابر الوحده ۱۲ فوریه ۲۰۱۸

گل لی چانگ مین از ججو یونایتد برابر گامبا اوزاکا اول مارس ۲۰۱۷

عبدالکریم حسن از السد قطر برابر لوکوموتیو ۱۷ مارس ۲۰۱۵

کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا تا روز ۱۷ آوریل (۲۹ فروردین) فرصت دارند در این نظرسنجی شرکت کنند.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها