افشاگری بی سابقه سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس علیه انصاری‌فرد

سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس در پاسخ به مدیرعامل مستعفی این باشگاه، واکنش تندی نشان داد.

مهدی رسول پناه، سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس تهران درخصوص اظهارات اخیر محمد انصاری فرد گفت: اصلا هیئت مدیره هیچ مصوبه‌ای برای شکایت از برانکو ندارد و این دروغ محضی است که آقای انصاری فرد گفتند و من شدیدا این را تکذیب می‌کنم. بحث آقای وزیر بحث دیگری است که بحث 5-4 پیش را می‌گویند. وقتی ما بحث تقدیر از آقای برانکو را در جلسه هیات مدیره مطرح کردیم، ایشان (انصاریفرد) گفتند که اینقدر برانکو برانکو نکنید و برانکو را گنده نکنید. گفتیم وظیفه ماست که حق و حقوق ایشان را بدهیم و از او تقدیر می‌کنیم.

 

او ادامه داد: روزی که شما به عنوان مدیرعامل تشریف آوردید برای آرامش تیم نیامدید. بحث انتخاب مدیرعامل بود که آقای انصاریفرد از طریق ارتباطات و راه‌های مختلف و خیلی هم مصر بودند که خودشان را جا بیندازند به عنوان کاندیدای مدیرعاملی. هیات مدیره تمام شروط را به ایشان اعلام کرد. شروطی مثل بدهی‌ها، مشکلاتی که بر تیم حاکم بودند و همه چیز را اعلام کردیم و ایشان قبول کردند با قبول و رفع این مشکلات بپذیرند. از هفته پنجم اما مشکلاتی برای کالدرون به وجود آوردند و طوری شد که پایان نیم فصل کالدرون فرار کرد. آقای کالدرون اعلام کرد که انصاریفرد دروغگو است و باید برکنار شود. اصلا شرط اصلی ‌اش این بود و حتی حاضر بود پول هم نگیرد. تمام وویس‌ها و مکالمات او موجود است. 

 

رسول پناه گفت: با اصراری که داشتیم گفتیم که خط قرمز ما مدیرعامل است و اگر مدیرعامل هم اشتباه کرده باشد پشت او خواهیم ماند. هر اقدامی که ایشان (انصاریفرد) از دستش برآمد کرد تا کالدرون فراری شود. حتی شبی که کالدرون رفت به من زنگ زد و از خواب بیدارم کرد که مژده بده که کالدرون رفت. نظرش این بود که اگر کالدرون قهرمان شود به نام هیات مدیره و عرب خواهد بود و باید به نام من شود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه  اظهارات تندش علیه انصاری فرد گفت: از ایشان خواهش کردیم که مدیرروابط عمومی مدتی کنار گذاشته شود تا به درآمد برسیم. این حداقل اختیارات هیات مدیره است. ایشان اعلام کرد که خط قرمز من آقای قدوسی مشاور اعظم من است اما ما اعلام کردیم خط قرمز ما هواداران، باشگاه و منافع باشگاه است. اصلا دروغ است و اصلا وزیر در جریان نبود. همه این ها بهانه بود تا ایشان فرار کند از این قضیه. روزی که استعفا داد چک های باشگاه شهرخودرو برگشت خورده بود و حکم جلب ایشان آمده بودند. حکم جلب مربوط به چک باشگاه شهرخودرو نبود و مربوط به جای دیگری بود. 

 

رسول پناه در پایان گفت: واقعا ایشان پاسخگو باشند. من نمی خواستم حرف بزنم و گفتم چه باید بگویم؟ از تخلفات بگویم؟ از چک های برگشتی بگویم. همه‌اش با قرض باشگاه را اداره کرده و آیا این در خور شان باشگاه پرسپولیس است؟ موجودی باشگاه را در تاریخ 25 بهمن تا 25 اسفند تنها 700هزار تومان بوده! پرینت موجود است و درآمدزایی ایشان تنها به شکل استقراض بوده و فقط می‌رفتند قرض می‌گرفتند. موقعی که قرض می‌کرده دو برابر ضمانت می داده که تخلف بوده و هیات مدیره در جریان نبوده است. آقای استوکس را هم خودمان هم نمی دانیم کجاست. آقای انصاریفرد می گوید ما تعهداتی از ایشان گرفتیم اما چه فایده دارد؟ 150هزار دلار آقای انصاریفرد برای استوکس از کسی قرض گرفته که او هر روز برای دریافت این مطالبه در باشگاه حاضر می‌شود و داد و بیداد می‌کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها