سه خشم باورنکردنی از پسر خوب و محبوب پرسپولیس + عکس

پست انتقادی بوژیدار رادوشوویچ همه را شوکه کرد.

پست انتقادی بوژیدار رادوشوویچ همه را شوکه کرد. البته که هواداران فوتبال در جریان بدعهدی‌های مکرر در قبال او هستند، اما شاید کاراکتر آرام و شخصیت پر از انرژی رادوشوویچ نشان نمی‌داد که گلر کروات سرخپوشان ناگهان به این شکل از کوره در برود و علیه وعده‌های سرکاری باشگاه طغیان کند. به هر حال اما شاید بد نباشد بدانید طی سال‌های حضور رادو در ایران، این سومین حرکت اعتراضی او بوده که به نظر می‌رسد در هر سه مورد هم آقای دروازه‌بان حق داشته است.

بار اول رادو زمانی عصبانیتش را بروز داد که در بازی خانگی با فولاد خوزستان در لیگ هجدهم کلین‌شیت کرد. بعد از پایان آن مسابقه عکاس‌های پشت دروازه تصاویری از «هیس» نشان دادن بوژیدار شکار کردند که بسیار عجیب بود. تا چند روز هیچکس نمی‌دانست مساله چیست و رادو رو به چه کسی فرمان سکوت صادر کرده است، اما خودش بعدا در این مورد توضح داد. او گفت: «من فقط به یکی دو نفر اشاره کردم. من یک بازیکن خارجی هستم و می‌‎دانم که در موقعیت‌های مختلف چگونه رفتار کنم. وقتی کسی بخواهد مرا اذیت کند، دو برابر او را اذیت خواهم کرد.» بعدا اما رمزگشایی‌ها نشان داد حرکت بوژیدار متوجه کسانی بود که در آن مقطع شایعه رابطه فامیلی او با برانکو را منتشر کرده بودند.

خشم دوم گلر کروات مربوط به نیم‌فصل دوم پارسال بود؛ زمانی که ماریو بودیمیر جذب شد. البته بودیمیر رابطه دوستی قدیمی با رادو داشت، اما مشکل از جایی شروع شد که مدیران باشگاه در فراهم کردن آپارتمان برای بودیمیر تعلل کردند و موقتا او را به خانه رادوشوویچ فرستادند. رادو هم که همیشه بازیکن مقید و بی‌حاشیه‌ای بوده و به همین دلیل با همسرش در تهران زندگی می‌کرده است، در آن مقطع نتوانست خانواده‌اش را به ایران بیاورد و به همین دلیل رفته رفته عصبانی شد. امروز و فردا کردن‌های باشگاه برای تهیه محل اقامت بودیمیر کار را به جایی رساند که بوژیدار یک مطلب تند و طوفانی روی صفحه‌اش گذاشت. مدیران باشگاه هم سریعا بودیمیر را جدا کردند تا رادو زندگی خانوادگی‌اش را از سر بگیرد.

هت‌تریک بوژیدار در عصبانیت اما با انتقاد شدید او از بدقولی‌های مالی باشگاه کامل شد. مدتهاست که مدیران پرسپولیس با گلر آرام تیم‌شان بدحسابی می‌کنند و شاید حالا رادو خیال کرده آنها در حال سوءاستفاده از نجابت او هستند. به نوشته همشهری ورزشی، به هر حال این فضا در شرایطی که رادو به تازگی قراردادش را برای سه سال تمدید کرده و شاید فصل آینده حتی گلر اول سرخ‌ها باشد، اصلا جالب نیست.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها