اسکوچیچ ۵ ماه دیگر در تیم ملی ماندنی شد

با توجه به تعویق دیدار‌های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ دراگان اسکوچیچ دست کم تا پایان آبان ۹۹ در این تیم می‌ماند.

دقایقی پیش فیفا به صورت رسمی اعلام کرد طبق توافق با AFC تمام دیدار‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا که قرار بود طبق برنامه ابتدایی از ۲۳ تا ۳۱ مارس (۴ تا ۱۲ فروردین) و ۱ تا ۹ ژوئن (۱۲ تا ۲۰ خرداد) برگزار شود، به روز‌های دیگری موکول شده اند.

با این تفاسیر هر ۴ بازی ایران در فروردین ۹۹ مقابل هنگ کنگ، کامبوج، بحرین و عراق به تعویق افتاد و به احتمال فراوان این بازی‌ها در مهر و آبان سال آینده انجام می‌شود.

این در حالی است که قرارداد فعلی دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی تا پایان مرحله دوم مقدماتی جام جهانی قطر اعتبار دارد و با توجه به اینکه زمان اتمام این مسابقات از خرداد تا آبان به تعویق می‌افتد، اسکوچیچ دست کم ۵ ماه دیگر روی نیمکت تیم ملی می‌ماند.

همچنین قرار بود کریم باقری طبق موافقت باشگاه پرسپولیس در اردو‌های فروردین و خرداد تیم ملی همزمان با فعالیت در جمع سرخپوشان پایتخت مانند بازیکنان تنها در زمان برگزاری اردو به جمع اعضای کادرفنی دراگان اسکوچیچ اضافه شود که با توجه به تعویق دیدار‌های تیم ملی و اتمام قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل، او در صورت تمایل می‌تواند از تابستان ۹۹ تنها در تیم ملی مربیگری کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها