ستاره‌های جوان برای حضور در رئال مادرید به خط شدند

مسئولان باشگاه رئال مادرید برای تکرار قهرمانی‌های خود قصد دارند ستاره‌های جوان دنیای فوتبال را جذب کنند.

ستاره‌های جوان برای حضور در رئال مادرید به خط شدند

با پا به سن گذاشتن بازیکنان فعلی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا، مسئولان این تیم قصد دارند با جذب بازیکنان جوان برای ۵ سال آینده این تیم برنامه ریزی کنند.

در حال حاضر این تیم هفت بازیکن بالای ۳۰ سال دارد. لوکا مودریچ با ۳۴، سرخیو راموس با ۳۳، کریم بنزما با ۳۲، مارسلو با ۳۱، گرت بیل، تونی کروس و ناچو هم با ۳۰ سال جزو بازیکنان مسن این تیم محسوب می‌شوند.

مسئولان این تیم به خوبی می‌دانند با وجود این تعداد بازیکن بالای ۳۰ سال، نمی‌توان برای پنج سال آینده برنامه ریزی کرد و در رقابت‌ها مختلف قهرمان شد. این تیم در پنج سال توانست ۴ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. با بازیکنان فعلی تکرار این افتخارات دشوار است.

مسئولان کهکشانی‌ها در نظر دارند با ساختن ترکیبی از بازیکنان جوان و با انگیزه، دوباره تیمی رویایی بسازند.

ستاره‌ها برای حضور در رئال مادرید به خط شدند

ترکیب منتخب تیم رئال مادرید در فصل آینده

تیبو کورتوا دروازه بان این تیم با عملکرد درخشان خود در بازی‌های اخیر قطعا در سمت خود ابقا می‌شود.

اشرف حکیمی، مدافع راست تیم رئال ماردید که به صورت قرضی در تیم فوتبال دورتموند بازی می‌کند به سانتیاگو برنابئو باز می‌گردد.

در سمت چپ خط دفاعی این تیم می‌توانیم شاهد حضور فرلند مندی باشیم. این بازیکنان در این فصل نیز برای کهکشانی‌ها به میدان رفته و عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه کرده است.

در مرکز خط دفاعی شاهد حضور رافائل واران خواهیم بود. زوج واران در خط دفاعی، جزو چالش‌هایی است که مسئولان این تیم با آن مواجه هستند و باید جانشین مناسبی برای سرخیو راموس پیدا کنند.

کاسمیرو، ایسکو، والورده و پدیده جوانی به نام اودگارد می‌توانند در میانه میدان عملکرد خوبی داشته باشند.

اما جذاب‌ترین چالش مدیران کهکشانی‌ها خط حمله این تیم است. این تیم با معرفی ستاره جوانی به نام وینیسیوس جونیور، توانسته یکی از ارکان مثلث هجومی خود را تامین کند. این بازیکن در ال کلاسیکو اخیر هم، خوش درخشید و توانست برای تیمش گلزنی کند.

۲ رکن دیگر مثلث هجومی این تیم را، ستاره‌های نوظهور فوتبال دنیا تشکیل خواهند داد. مسئولان رئال مادرید قصد دارند کیلیان امباپه و ارلینگ هالند را به خدمت بگیرند.

امباپه توانسته در ۳۲ بازی برای تیم فوتبال پاری سن ژرمن آمار ۳۰ گل و ۱۷ پاس گل را ثبت کرده است. او به طور میانگین در هر ۸۲ دقیقه یک گل برای تیمش به ثمر رسانده است.

ارلینگ هالند بدون شک ستاره تیم فوتبال دورتموند در این فصل بوده است. او در ۳۱ بازی برای تیم دورتموند توانسته آمار ۴۰ گل و ۸ پاس گل را ثبت کند. او به طور میانگین تنها، به ۵۲ دقیقه برای زدن یک گل نیاز داشته است. هالند نروژی به جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا هم تبدیل شد که توانسته در این رقابت‌ها ۱۰ گل به ثمر برساند.

تیم فوتبال رئال مادرید در صورت خرید این ۲ بازیکن، می‌تواند دوباره تیم کهکشانی را تشکیل داده و ادامه افتخار آفرینی تیم فوتبال خود در سال‌های آینده را تضمین کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها