میراسماعیلی: انتقام خون سردار سلیمانی را خواهیم گرفت

رئیس فدراسیون جودو گفت: آمریکایی‌ها با این کار نشان دادند بزرگ‌ترین تروریست دنیا هستند و قطعاً‌ ما انتقام خون سردار سلیمانی را خواهیم گرفت.

میراسماعیلی: انتقام خون سردار سلیمانی را خواهیم گرفت

آرش میراسماعیلی ، پس از شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: شهادت هنر مردان خداست. شهادت سردار سلیمانی سردار دل‌ها را به امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و خانواده سلیمانی تسلیت عرض می‌کنم. امروز سردار دل‌ها ما را ترک کرد و به آرزویش که شهادت بود، رسید. کسی که جانش را در راه امنیت مرزهای این سرزمین فدا کرد. او سال‌ها مجاهدانه مقابل استکبار جنگید و در نهایت به آرزویش رسید.

وی افزود: سردار سلیمانی سال‌ها ایثار کرد و امروز به آنچه که آرزویش بود یعنی شهادت رسید و به دوستان شهیدش پیوست. امیدوارم راه سردار سلیمانی که وظیفه همه ما است را بتوانیم ادامه دهیم.

رئیس فدراسیون جودو گفت: آمریکایی‌ها با این کار به همه دنیا نشان دادند که آنها جنایتکار هستند با این رفتار همه ملت ایران را متحد کردند و این ترور نشان داد که بزرگ‌ترین تروریست دنیا آمریکا است حالا ایران یکبار دیگر متحد شده و مقابل استکبار جهانی محکم‌تر می‌ایستد. همه ما خواستار انتقام خون سردار سلیمانی هستیم. ما امنیتی که در مرزهایمان را داریم را مدیون سردار سلیمانی و یارانشان هستیم. بدون شک انتقام خون شهید سلیمانی را از آمریکا خواهیم گرفت.

میراسماعیلی خاطر نشان کرد:‌همه ما ورزشکاران جدا از جامعه مذهبی و نظامی و مردم این کشور نیستیم همه پشت سر مقام معظم رهبری ایستاده‌ایم و به عنوان کوچک‌ترین سرباز مطیع رهبرمان هستیم.

 

منبع: فارس
‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها