لیونبرگ: کت و شلوار نپوشیدم چون لباسم در خشکشویی ماند!

فردی لیونبرگ به اولین پیروزی‌اش به عنوان سرمربی تیم فوتبال آرسنال می‌اندیشد.

لیونبرگ: کت و شلوار نپوشیدم چون لباسم در خشکشویی ماند!

فردی لیونبرگ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل برایتون در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس  بار دیگر از هدایت توپچی‌ها ابراز غرور کرد.

 سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: نشستن روی نیمکت آرسنال در ورزشگاه امارات لحظه بسیار غرورانگیزی است. روزی که برای اولین بار در تیم ملی به میدان رفتم، اولین بازی‌ام برای آرسنال و اولین بازی‌ به عنوان مربی آرسنال مقابل نوریچ احتمالا غرورانگیزترین لحظات عمرم بوده است. در بازی با نوریچ کت و شلوار نپوشیده  بودم چون همه چیز آنقدر سریع رخ داد که لباسم در خشک شویی ماند! از طرفی دیده‌ام همه مربیان کت و شلوار رسمی نمی‌پوشند. روزی بازی تصمیم می‌گیرم چه لباسی بپوشم.

او در ادامه افزود: به نظرم تنها راه عوض کردن جو حاکم بر ورزشگاه امارات، سبک بازی تیم و نمایش ماست. هواداران در بازی نوریچ فوق العاده بودند.حس کردم  هرچه ما بهتر بازی کنیم، هوادار انرژی بیشتری می‌گیرد. بر بازی مسلط بودیم و هواداران از این قضیه لذت می‌بردند. البته آنها هنگامی که عقب بودیم هم حمایت خوبی داشتند. در امارات انتظار چیزی دیگر غیر از پیروزی از ما وجود ندارد. مهم نیست چه کسی مربی باشد. راه تغییر عقیده هواداران در امارات، بهبود کیفیت بازی تیم است.از نظر من انتقادات از خط دفاعی آرسنال منصفانه نیست چون بازیکنانم تلاششان را برای  دفاع خوب به کار می‌بندند. البته می‌توان بازیکنان متفاوتی در ترکیب گذاشت. برنامه‌ای داشتیم و تلاش کردیم اجرایش کنیم. باید به دنبال راه حل باشیم. اگر بازیکنان، فوق سریع نباشند و شما همین را از آنها بخواهید، طبعا برایشان مشکل خواهد بود. در مقابل نوریچ هم گل‌های تاکتیکی نخوردیم و حریف با تکیه بر جنگندگی و دوندگی توانست موقعیت خلق کند. باید جلوی این مساله را بگیریم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها