صادقی: با اخلاق بودن بی فایده است

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:بعد از ۱۲ هفته از لیگ صحبت در مورد برنامه مربی بی فایده است .

صادقی: با اخلاق بودن بی فایده است

ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: بعد از ۱۲ هفته از لیگ صحبت در مورد برنامه مربی بی فایده است اینکه چندین ملی پوش در رده های پایه داشته باشید فایده ای ندارد و به این نتیجه رسیدم با اخلاق بودن بی‌فایده است.

سرمربی سایپا افزود: اینکه بخواهید جوانانی را برای آینده فوتبال مملکت تربیت کنید و برای سه سال آینده برنامه‌ریزی کنید، بی‌فایده است. اینکه مربی چقدر تلاش می‌ کند و بازیکنانش را تحت‌نظر دارد فایده ندارد. اشتباهات داوری باعث شد از رتبه هفتم و هشتم به رده سیزدهم برسیم. به این نتیجه رسیده‌ام که با اخلاق بودن و احترام گذاشتن نتیجه‌ای ندارد. هر کس شلوغ کند و سر و صدای بیشتری داشته باشد تیمش بهتر نتیجه می‌گیرد. 

صادقی ادامه داد: اینطور نیست که شما به باشگاه بروید و فقط بخواهید به مسائل فنی فکر کنید. اینکه بخواهید یکسری بازیکن جوان را بیاورید و با آنها کار کنید، در فوتبال ایران ارزشی ندارد، باید شلوغ‌بازی بلد باشید، اما باز هم به همین مسیر خودم با قدرت ادامه می‌دهم و اعتقاد دارم اگر با صداقت کار کنید و به کارتان اطمینان داشته باشید موفق خواهید شد. 

وی در مورد اینکه شاید به خاطر نداشتن هوادار و عدم پخش بازی هایتان، داوری به ضرر شماست، گفت: اگر بازی‌های ما پخش مستقیم نمی‌شود و یا اینکه تیمی هوادار ندارد باید چنین رفتاری با آن بشود؟ در دو هفته چهار پنالتی ما را نگرفتند. استراتژی ما همین است که بیشتر فوتبالیست به فوتبال ایران معرفی کنیم. آیا اگر در مورد داوری، فدراسیون، سازمان لیگ و عوامل فوتبال حرف نزنیم باید چنین اتفاقاتی برای ما رخ بدهد؟ 

وی در مورد اینکه باشگاه سایپا نامه‌ای اعتراض‌آمیز علیه داوری منتشر کرده گفت: در این مورد باشگاه اقدام کرده است. 

صادقی در مورد اینکه بهتر است در مورد مسائل فنی بازی با فولاد هم صحبت کنید، عنوان کرد: دیگر در مورد این بازی نظری نمی‌دهم. 

صادقی در مورد اینکه آیا باز هم کنار زمین ساکت می‌مانید، اظهار داشت: قطعا همین کار را انجام می‌دهم البته گاهی ممکن است اعتراضی به داور مسابقه انجام شود، اما اگر به عقب هم برگردیم، باز هم همین کار را می‌کنم. باید باشگاه ما بازیساز باشد هدف باشگاه کسب سهمیه آسیا نیست. هدف اول این تیم این است که یک تیم خوب و باشخصیت داشته باشد و بازیکن‌سازی کند. چندین سال است که سایپا همین شرایط را دارد. انتظار کمک از کسی نداریم فقط خواهان اجرای عدالت هستیم، نباید بی‌عدالتی باشد. اگر عدالت اجرا می‌شد اکنون به جای رده سیزدهم، باید در رده هفتم و هشتم جدول قرار می‌گرفتیم. 

وی در مورد اینکه اگر ساکت باشید باز هم ممکن است حق‌تان خورده شود گفت: من تا این حد صحبت می‌‌کنم. 

سرمربی نارنجی پوشان در مورد اینکه خیلی از مدیران باشگاه‌ها و حتی مربیان چنین اعتراض‌هایی دارند و راهکار شما چیست، تاکید کرد: نمی‌دانم باید مدیران کلان در این مورد صحبت کنند.

وی در مورد اینکه میانگین سنی تیم شما زیر بیست و سه سال است، گفت: با وجود همه مشکلاتی که هست و حتی میانگین سنی پایین تیم اگر اشتباهات داوری نبود، باید در رده هشتم و نهم قرار می‌گرفتیم. 

صادقی در مورد اینکه بازیکنان تیم شما استرس گلزنی دارند، توضیح داد : نه چنین چیزی نیست، بازیکن گلزن هم 4 میلیارد دستمزدش است که باشگاه سایپا چنین پولی را ندارد که پرداخت کند. 

سرمربی سایپا در مورد اینکه هشت هفته است گل نزده‌اید، گفت:‌ با همه مشکلاتی که می‌گویید اگر در دو هفته اخیر اشتباهات داوری علیه ما نبود، اکنون در رده هشتم و نهم جدول بودیم و شما از من تقدیر می‌کردید که تیمی با میانگین سنی امید به علاوه هشتم و نهم جدول است. 

صادقی در مورد اینکه تیم شما در خطر سقوط دسته یک است، گفت: نه در خطر نیست، چنین چیزی وجود ندارد. 

وی در مورد راهکارش برای خروج از این وضعیت، خاطر نشان کرد: من راهکاری ندارم مدیران باشگاه باید در این مورد راهکار بدهند. 

منبع: فارس

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها