مانچینی: به موفقیت تیم‌مان خوشبین هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا به موفقیت شاگردانش در یورو ۲۰۲۰ امید دارد اما صعود آنها از مرحله گروهی را چندان ساده نمی‌داند.

مانچینی: به موفقیت تیم‌مان خوشبین هستم

روبرتو مانچینی که شاگردانش در مرحله گروهی با تیم‌‌های ملی ترکیه، سوئیس و ولز همگروه شده است، درباره شانس تیم ملی ایتالیا برای صعود به مرحله حذفی یورو 2020 به رادیو آنچوی ایتالیا گفت: گروه ما آنقدر هم که می‌گویند آسان نیست اما ما می‌توانیم خوشبین باشیم. به نظر من هیچیک از رقبای من چیزی برای از دست دادن ندارند. این تیم‌ها بازیکنانی جوان دارند. سوئیس همیشه تیم دردسرساز بوده است. آنها فوتبال ایتالیا را به خوبی می‌شناسند. ولز هم می‌‌تواند شگفتی‌ساز باشد. ترکیه هم با 4 امتیازی که در مرحله انتخابی از فرانسه گرفت، نشان داد چه توانایی‌هایی دارد.

مانچینی درباره اینکه چه بازیکنانی شانس حضور در یورو 2020 دارد هم اظهار داشت: گروه ما انتخاب شده است اما اگر تا آن زمان پدیده‌هایی ظهور کنند، بازیکنانی مانند یک پائولو روسی یا سالوارتوره اسکیلاچی جدید، خب دوست داریم که آنها را هم در تیم‌مان داشته باشیم. امیدواریم که عملکرد فعلی‌مان در فاز حمله ادامه داشته باشد. ما در خط حمله‌مان فقط به ایموبیله ایمان نداریم، بلکه آندره‌آ بلوتی و سایر گزینه‌ها هم هستند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها