کونته: از روز اول در تلاش برای آزار بقیه تیم‌ها هستیم!

آنتونیو کونته امیدوار است تیمش صدرنشینی تازه به دست آمده را حفظ کند.

کونته: از روز اول در تلاش برای آزار بقیه تیم‌ها هستیم!

آنتونیو کونته پس از برتری دشوار 2 - یک تیمش مقابل اسپال و صدرنشینی در پایان هفته جاری رقابت‌های سری A از بازیکنان نرآتزوری تمجید کرد.

 سرمربی تیم فوتبال اینتر در این باره گفت: ما از روز اول در حال تلاش هستیم تا  دیگر تیم‌ها  را آزار دهیم و تاثیر خود را در بازی بگذاریم. بازگشت به صدر جدول در هفته چهاردهم باعث افتخار ماست زیرا می‌دانیم چه مسیری برای حضور در اینجا طی کرده‌ایم. در عین حال این صدرنشینی باید به ما شور و اشتیاق بدهد و باعث شود بهتر شویم و بدون به زحمت افتادن، بازی‌ها را کنترل کنیم زیرا در چنین شرایطی یک سانتر یا بازگشت توپ می‌تواند بازی را عوض کند. 

 او در ادامه افزود: امروز خبر داشتیم یووه امتیاز از دست داده است. انگیزه زیادی داشتیم و آماده بودیم از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم. شایسته پیروزی مقابل اسپال بودیم و مهم است یادمان باشد تمرکز ما روی پیشرفت خودمان است. بنابراین خودمان را با سایر تیم‌ها مقایسه نمی‌کنیم. لائوتارو مارتینس قبلا فقط برای گلزنی  تلاش می کرد اما من به او گفتم یک مهاجم بزرگ برای تیمش زحمت می‌کشد. حالا او  به عقب برمی‌گردد  و به دفاع کمک می‌کند. لوکاکو امروز گل نزد اما کاملا در بازی مشارکت داشت. حتی در شرایط سخت و  با بازیکنان اندک هم ما  واکنش خوبی دیدیم. این بی‌احترامی  به بازیکنانم است اگر بخواهم اکنون در مورد نقل و انتقالات صحبت کنم. باشگاه هر کاری بتواند انجام می‌دهد  و تمرکز روسای باشگاه  روی همین مساله است. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که وقتی ویدال تازه از لورکوزن به یووه آمد، مربی او باشم. آن زمان ستاره نبود اما حالا بازیکن بزرگی است. ویدال همیشه برای من تمام توانش را در زمین گذاشت. 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها