ستاره پرسپولیس در آستانه جدایی ؟

بشار رسن ستاره عراقی باشگاه پرسپولیس از وضعیت پرداخت مطالباتش در این تیم ناراحت است. موضوعی که شاید منجر به جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان شود.

ستاره پرسپولیس در آستانه جدایی ؟

بشار رسن که به خاطر پرسپولیس، تیم ملی کشورش را در جام خلیج فارس همراهی نکرد، از باشگاه به خاطر عدم پرداخت مطالباتش ناراحت است. او فصل گذشته قراردادی ۲۵۰ هزار دلاری با پرسپولیس امضا کرد که هنوز نیمی از آن را نگرفته ضمن آنکه از قرارداد ۴۲۰ هزار دلاری‌اش با باشگاه برای این فصل، فقط ۳۵ هزار دلار از ایرج عرب گرفته و باشگاه هنوز پرداختی جدیدی به او نداشته است.

گویا انصاری‌فرد به بشار رسن گفته که ۲۰ درصد از قرارداد امسال او – مبلغی حدود ۸۵ هزار دلار- را به زودی به حسابش واریز خواهد کرد اما هافبک عراقی انتظار دریافت مبلغ بیشتری از باشگاه را دارد.

نکته جالب، تفاوت سیاست دو باشگاه در پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی‌شان است. پرسپولیس عادت دارد هر از گاهی مبلغ قابل توجهی را به حساب خارجی‌هایش واریز کند اما استقلال مبالغی در حدود ۵ هزار دلار به خارجی‌هایش می‌دهد منتهی آنها این ارقام را در فواصل کوتاه به بازیکنانشان می‌دهد تا اینگونه آنها را راضی نگه دارد ، راه حلی وه به نظر مثمر ثمر تر بوده است !

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها