استقلال از بزرگترین امتحانش سربلند بیرون آمد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: همانطور که استراماچونی گفت این بزرگترین آزمون استقلال در نیم فصل اول بود که آبی‌ها از این آزمون سربلند بیرون آمدند.

استقلال از بزرگترین امتحانش سربلند بیرون آمد

تیم فوتبال استقلال در مهمترین بازی از هفته دوازدهم میهمان سپاهان بود که این دیدار جذاب در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

محمد نوری در خصوص این بازی اظهار داشت: همانطور که استراماچونی هم قبل از بازی گفت، این مهمترین و بزرگترین آزمون تیم در نیم فصل اول بود. استراماچونی ابتدای فصل سیستم جدیدی را برای آبی پوشان تعریف کرد که این سیستم رفته رفته تکمیل شد و حالا به بلوغ رسیده است.

وی افزود: بازی با سپاهان بهترین آزمون برای این تیم بود و این بازی بود که عیار استقلال را مشخص کرد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: هنوز کمبودهایی در استقلال وجود دارد، اما انصافا تیم با همین داشته‌ها به بلوغ رسیده است. تیمی که بتواند سپاهان را در اصفهان تحت فشار بگذارد و کاری کند که آنها از مساوی کردن در لحظات پایانی اینچنین شاد شوند، یعنی بهترین تیم ایران است.

عضو پیشین کمیته فنی آبی پوشان تصریح کرد: استقلال در این بازی فوتبالی به مراتب برتر از سپاهان ارائه داد و شایسته پیروزی بود و اگر اشتباه فاحش داور نبود، جریان بازی کاملا تغییر می‌کرد. 

نوری بیان داشت: هافبک‌های استقلال در این بازی به خوبی جنگ میانه میدان را از هافبک‌های سپاهان بردند و این باعث شد تا نبض بازی کاملا در اختیار بچه‌های ما باشد.

مدافع پیشین استقلال کمبود بازیکن روی نیمکت را یکی از نقاط ضعف تیم دانست و گفت: متاسفانه دست استراماچونی روی نیمکت خیلی باز نیست و بعضا نمی‌تواند تعویض‌هایی کند که کار را در بیاورند. در این بازی هم مصدومیت سیاوش یزدانی برای تیم گران تمام شد. استراماچونی بعد از مصدومیت یزدانی ناچار شد سیستم تیمش را تغییر دهد.

وی اضافه کرد: یزدانی در تمام دقایق بازی به خوبی از پس مهار کی‌روش استنلی بر آمده بود و مصدومیت او باعث شد تا کی‌روش آزادی عمل بیشتری داشته باشد و سرانجام در آخرین لحظات بازی توانست یک پاس گل بدهد تا پیروزی از استقلال گرفته شود.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: باشگاه باید حتما در چند پست بازیکنانی اضافه کند تا دست استراماچونی در روزهای فشرده لیگ و برای حضور پر قدرت در آسیا روی نیمکت هم کاملا باز باشد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها