نامجو مطلق:‌ استقلال به بازیسازی مثل پاتوسی نیاز دارد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با توجه به حضور همزمان تیم در ۳ جبهه، آبی‌پوشان به بازیکنی مثل پاتوسی نیاز دارند.

نامجو مطلق:‌ استقلال به بازیسازی مثل پاتوسی نیاز دارد

مجید نامجو مطلق، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره نتایج این روز‌های آبی پوشان اظهار کرد: در شروع فصل تغییر و تحولات گسترده‌ای در این تیم وجود داشت. بازیکنان و کادر فنی در ابتدای فصل تغییر کرده بودند و این موضوع باعث شد تا شروع خوبی نداشته باشیم. البته در همان زمانی که نتایج هم برای هواداران دلچسب نبود، روند استقلال نشان می‌داد که در آینده‌ای نزدیک تیم به انسجام خوبی خواهد رسید. با وجود نتایج نه چندان خوبِ استقلال در ابتدای فصل، به آینده تیم امیدوار بودم.

استقلال هم فوتبال خوبی بازی می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد

نامجومطلق ادامه داد: دیدید که هر چقدر زمان به جلو رفت و با شناختی که استراماچونی از تیم پیدا کرد، استقلال نوید بخش چنین روز‌هایی را می‌داد. می‌بینید که استقلال هم فوتبال خوبی بازی می‌کند و هم نتایج خوبی می‌گیرد. الآن که تیم در شرایط خوبی وجود دارد، باید کمبود‌ها را ببینیم. احساس می‌کنم با توجه به این که استقلال در ۳ لیگ بازی خواهد کرد، نیاز به ۲ یا ۳ بازیکن جدید دارد.

استقلال نیاز به بازیساز دارد

پیشکسوت باشگاه استقلال اضافه کرد: در پست بازیساز، یعنی جایی که پارسال آیاندا پاتوسی بازی می‌کرد، استقلال نیاز به بازیکن دارد. اگر الآن درصدد برطرف کردن این کمبود‌ها باشیم، می‌توانیم در آینده به نتایج خوبی برسیم.

مشکل مالی همیشه وجود داشته است

نامجومطلق درباره اعتصابی که امروز (شنبه) بازیکنان استقلال در تمرین تیم انجام دادند و حاضر به تمرین کردن نشدند، اظهار کرد: مشکلات مالی فقط مختص استقلال نیست. همه باشگاه‌ها و تیم‌ها درگیر چنین مشکلاتی هستند. حتی تیم‌های متمول و دیگر تیم‌هایی که شرایط مالی خوبی داشتند، امسال به مشکل مالی برخورد کرده اند. این حق بازیکنان است که به خاطر زحمتی که می‌کشند، دستمزد دریافت کنند، اما به نظر من استقلال هوادار زیادی دارد و چنین مشکلاتی همیشه وجود داشته است. زمان ما هم مشکل مالی وجود داشت. مشکل مالی قابل حل شدن است. استقلال روند خوبی را در پیش گرفته است، امیدوارم شرایطی فراهم شود که بازیکنان به حق‌شان برسند و خللی به روند تیم وارد نشود.

بازیکنان استقلال کمی صبور باشند

او درخصوص ناراحتی بازیکنان استقلال از مدیریت باشگاه اظهار کرد: این موضوع به مشکلات مدیریتی استقلال بازمی‌گردد. فتحی در شروع مدیریتش در استقلال خوب کار می‌کرد. اما رفته‌رفته نارضایتی‌هایی به وجود آمد.بازیکنان بابت زحماتی که می‌کشند، حق و حقوقی دارند، اما از طرفی بازیکنان بهتر است کمی صبوری کنند. 

هیئت مدیره باید به فکر شرایط مالی تیم باشد

نامجو مطلق گفت: هیئت مدیره هم باید به فکر شرایط مالی باشد. در این شرایطی که تیم روند خوبی را طی می‌کند نباید به خاطر چنین موضوعاتی این روند از بین برود من صحبت‌های استراماچونی را شنیدم. او از این وضعیت نارحت است. حالا که بعد از مدت‌ها چنین مربی خوبی بالای سر تیم حضور دارد، مدیریت باید تلاش خود را انجام دهد. 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها