برگزاری دو مرحله اردو برای شاگردان بنا تا جام جهانی

نخستین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای حضور در جام جهانی در حالی پیگیری می شود که این تیم فقط یک اردوی دیگر تا حضور در این مسابقات پیش رو دارد.

برگزاری دو مرحله اردو برای شاگردان بنا تا جام جهانی

تیم ملی کشتی فرنگی ایران پس از بازگشت از رقابتهای جهانی قزاقستان، اردویی را برگزار نکرد تا اینکه کادر فنی این تیم به سرمربیگری محمد بنا، نخستین اردوی فرنگی کاران را از روز ۱۰ آبانماه برپا کرد.

این اردو در حالی آغاز برنامه های تیم ملی کشتی فرنگی برای رویدادهای پیش رو تلقی می شود که رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۹‌ تهران طی روزهای ۹ و ۱۰ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود. مسابقاتی که طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی با حضور ۸ تیم برتر مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان برگزار می شود و طبیعتا اهمیت فراوانی برای تیم ملی کشورمان خواهد داشت.

در همین راستا حسام الدین جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به برنامه های تیم ملی برای حضور در جام جهانی به خبرنگار مهر گفت: برگزاری دو مرحله اردوی آماده سازی را تا جام جهانی در نظر گرفتیم که نخستین اردو از روز ۱۰ آبانماه آغاز شده و تا روز ۲۱ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: دومین مرحله اردوی آماده سازی نیز از روز ۲۵ آبان آغاز می شود که تا روز ۴ آذرماه ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب ما دو اردو برای ملی پوشان شرکت کننده در جام جهانی برگزار خواهیم کرد که فکر می کنم برای مهیا شدن فرنگی کاران برای این مسابقات نسبتا کافی باشد. به ویژه آنکه برخی از نفرات اردونشین نیز طی هفته های گذشته درگیر تمرینات و حضور در مسابقات مختلف بین المللی بودند.

جعفری ادامه داد: اعضای کادر فنی و ملی پوشان کشورمان پس از بازگشت از رقابتهای جهانی قزاقستان، مدتی را به استراحت پرداختند، اما برنامه های ما برای المپیک، مدون و آماده بود و طبق زمانبندی مشخص، تمرینات بچه ها از روز ۱۰ آبان ماه استارت خورد.

به گفته سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی، برخی ملی پوشان بعد از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۹ تهران، باید در آذرماه امسال در مسابقات جام باشگاه‌های جهان به میدان بروند. سپس رقابتهای بین المللی جام تختی را پیش رو دارند که دی‌ماه برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور (خوزستان) رضا خدری (البرز) پویا دادمرز (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی (قم) شیرزاد بهشتی طلا (تهران) مهدی محسن نژاد (خوزستان)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) سامان عبدولی (خوزستان) محمد نوربخش (تهران)

۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی (قم) حامد تاب (خوزستان) محمد الیاسی (خوزستان)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) امین کاویانی نژاد (خوزستان)

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) پژمان پشتام (تهران)

۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی (خوزستان) جمال اسماعیلی (تهران) رسول گرمسیری (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (البرز) رامین طاهری (خوزستان)

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران) مهدی بالی (مازندران)

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی (خوزستان) امین میرزازاده (خوزستان)

سرمربی: محمد بنا

مربیان: رسول جزینی، بهروز حضرتی پور، لقمان رضایی، حبیب اله اخلاقی، داود اخباری

ماساژور: محمد علیزاده، حسین غلام زاده

متخصص تغدیه: دکتر رامین امیرساسان

مدیر تیم های ملی: حسن رنگرز

سرپرست: حسام الدین جعفری

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها