نباید اجازه بدهند استقلال از هم بپاشد

پیشکسوت استقلال گفت: این تیم ظرفیت های لازم برای موفقیت در ایران و حتی آسیا را دارد و نباید بگذارند این تیم از هم پاشیده شود.

نباید اجازه بدهند استقلال از هم بپاشد

تیم فوتبال استقلال در هفته دهم رقابت های لیگ برتر موفق شد در تهران با ۵ گل از سد صنعت نفت آبادان عبور کند که این بهترین پیروزی آنها در چند سال اخیر در رقابت های لیگ برتر بود. پس از این نتیجه آندره استراماچونی سرمربی آبی پوشان با انتقاد از عملکرد مدیران باشگاه و ابراز دلخوری از وعده های تحقق نیافته به نوعی احتمال جدایی اش را از این تیم اعلام کرد.

اکبر کارگرجم پیشکسوت باشگاه استقلال در همین خصوص  گفت: استقلال به شرایطی رسیده که می توان به موفقیت آن در ایران و آسیا امیدوار بود اما متأسفانه صحبت های استراماچونی باب تازه ای در خصوص این تیم باز کرد تا مسائل پشت پرده ای باشگاه تا حدودی عیان شود.

وی افزود: تجربه تلخ هواداران استقلال در گذشته هم نشان داده وقتی این تیم شرایط آرمانی پیدا می کند برخی اتفاقات باعث از هم پاشیده شدن آن می شود به عنوان مثال دو سال پیش همین تیم همه را امیدوار کرد که حتی تا فینال آسیا هم پیش برود اما برخی رفتارها باعث شد پیکره اصلی تیم متلاشی شود و راه موفقیت منحرف شود.

کارگرجم تصریح کرد: الان نیز پیشکسوتان و هواداران نگرانند این اتفاق تلخ یک بار دیگر تکرار شود.

پیشکسوت استقلال اظهار داشت: استقلال بهترین عملکرد را مقابل صنعت نفت داشت و نشان داد تیم روند رو به جلوی خود را به خوبی حفظ کرده است. ما به این نتیجه رسیدیم که استراماچونی توانمندی اش را برای نشستن روی نیمکت استقلال ثابت کرده و ای کاش بشود قرارداد او را از الان برای سالهای بعد تمدید کرد نه اینکه مثل الان شرایطی ایجاد شود که هنوز ۱۰ هفته از لیگ نگذشته، او زمزمه رفتن سردهد.

کاپیتان پیشین آبی پوشان خاطرنشان کرد: استقلال مشکل فنی ندارد؛ این تیم برای تقویت در بعضی از پست ها به بازیکن باتجربه نیاز دارد که باید جذب این بازیکنان در دستور کار قرار گیرد و ما امیدواریم با رفع مشکلات مالی و جلب رضایت سرمربی و بازیکنان و پس از آن جذب بازیکنان جدید، زمینه موفقیت های آتی و راهیابی این تیم به فینال جام باشگاه های آسیا، فراهم شود.

منبع: مهر

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها