حردانی: نکونام برادر بزرگتر ما است

صابر حردانی وینگر تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: کار کردن با جواد نکونام فوق‌العاده است و این مربی برای بازیکنان فولاد مثل یک برادر بزرگتر است.

حردانی: نکونام برادر بزرگتر ما است

صابر حردانی با اشاره به شرایط فولاد و عملکرد این تیم در هشت بازی گذشته گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و تا الان هم خوب نتیجه گرفتیم، هر چند که می‌توانستیم در بعضی از بازی‌ها بیشتر امتیاز بگیریم. هدف ما این است که در پایان فصل در بین چهار تیم بالای جدول قرار بگیریم هر چند که می‌دانیم رقابت بین تیم‌ها فشرده است و باید سخت تلاش کنیم تا به هدف‌هایی که داریم دست پیدا کنیم. 

وی در پاسخ به این سوال که «آیا از عملکردش در این فصل رضایت دارد؟» عنوان کرد: از عملکردم راضی نیستم و باید بیشتر تلاش کنم تا به هدف‌هایی که دارم دست پیدا کنم. هدف همه ما موفقیت فولاد است و فرقی هم نمی‌کند چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی روی نیمکت بنشیند. همه بازیکنان فولاد دوست دارند به تیمشان کمک کنند.

حردانی در خصوص کار کردن با جواد نکونام خاطرنشان کرد: کار کردن با این مربی فوق‌العاده است، نکونام در بالاترین سطح بازی کرده و شرایط بازیکنان را به‌خوبی درک می‌کند. این مربی برای بازیکنان فولاد مثل یک برادر بزرگتر است و همه ما با نکونام راحت هستیم. 

وینگر فولاد در خصوص بازی با نفت مسجدسلیمان در هفته نهم لیگ برتر تصریح کرد: ‌این بازی هم در نوع خودش یک دربی است و تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم. البته با تیم باکیفیتی بازی داریم و آنها تا حالا در لیگ شکست نخورده‌اند، با این حال تلاش می‌کنیم تا نتایج لازم را بگیریم.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها