کنایه سنگین ابوالقاسم‌پور به مهاجم برزیلی پرسپولیس

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد اگر برانکو ایوانکوویچ بار دیگر به این تیم بازگردد موفقیت‌های گذشته‌اش را تکرار نخواهد کرد.

کنایه سنگین ابوالقاسم‌پور به مهاجم برزیلی پرسپولیس

بهنام ابوالقاسم‌پور  درباره وضعیت تیم پرسپولیس و انتقادهایی که نسبت به نتایج این تیم مطرح می‌شود، اظهار داشت: پرسپولیس یک تمام‌کننده خوب ندارد. سبک بازی پرسپولیس کمی تغییر کرده و سرعتی‌تر شده است، اما همان‌طور که گفتم این تیم مهاجم گلزن ندارد و این کارش را سخت می‌کند. به نظرم هنوز کالدرون ترکیب ایده‌آل و اصلی تیم را پیدا نکرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه کامیابی‌نیا هم مصدوم است، هنوز هافبک‌های پرسپولیس انسجام سال‌های گذشته را ندارد. البته غیبت سیدجلال حسینی هم یکی دیگر از ضعف‌های پرسپولیس است. با اینکه می‌گویند او مصدوم است، ولی من بعید می‌دانم مشکلی داشته باشد.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در مورد انتقادهایی که از کالدرون می‌شود، گفت: کالدرون مربی خوبی است. این مربی تازه پنج شش بازی در تیم بوده است و باید به او فرصت داد. کالدرون مربی بزرگ و بازیکن تیم ملی آرژانتین بوده است، اما سطح توقع تمام هواداران با توجه به اینکه برانکو چندین جام آورده، بالا رفته است.

«برخی‌ها معتقدند باید برانکو دوباره به پرسپولیس بازگردد»، ابوالقاسم‌پور در واکنش به طرح این موضوع خاطرنشان کرد: من زیاد به برانکو فکر نمی‌کنم. به نظرم او  اگر هم برگردد، موفق نمی‌شود و دیگر توفیق چندانی نخواهد داشت. برانکو برای پرسپولیس مربی خوبی بود، اما با شرایط بدی از این تیم جدا شد و دیگر در پرسپولیس موفق نمی‌شود.

وی درباره جونیور براندائو و عملکرد این بازیکن در تیم پرسپولیس بیان کرد: واقعاً من نمی‌دانم روی چه حسابی این بازیکن را جذب کرده‌اند. در لیگ ما بازیکنان بسیار بهتری از براندائو بازی می‌کنند. ما باید یک بازیکن خارجی بیاوریم که یک سر و گردن از علیپور و دیگر مهاجمان لیگ بالاتر باشد. به نظرم مسئولان پرسپولیس عجولانه و فقط به خاطر اینکه جلوی انتقادها را بگیرند، این بازیکن را آوردند. نمی‌دانم دلال این بازیکن کیست، اما فکر می‌کنم قراردادش 400 یا 500 هزار دلار باشد. به عقیده من 100 هزار دلار هم زیادش است! قطعاً همین پول را به دیگر بچه‌ها می‌دادند و هر بازی 10 نفره بازی می‌کردند، بهتر بود!

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا به نظرش این تیم در ادامه لیگ با کالدرون موفق خواهد شد یا خیر؟»، اظهار کرد: به نظرم پرسپولیس اگر فکری برای گلزنی خود نکند، روزهای سختی در پیش خواهد داشت.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها