گل محمدی: ماشین‌سازی هر تیمی را غافلگیر می‌کند

سرمربی تیم شهر خودرو گفت: بازی‌های ماشین‌سازی را دیده‌ام و این تیم در ضدحمله می‌تواند هر تیمی را غافلگیر کند.

گل محمدی: ماشین‌سازی هر تیمی را غافلگیر می‌کند

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی تبریز گفت: خوشحالم که در تبریز هستم شهری زیبا و دوست داشتنی، به نوبه خودم ایام سوگواری امام حسین(ع) را هم تسلیت می گویم. برای بازی فردا باید خوب باشیم و می‌دانیم بازی سختی داریم.

وی در ادامه داد: 2 بازی که از ماشین سازی دیدم مقابل استقلال و سپاهان خوب بازی کرد و تیمی سرعتی است که هر تیمی را می تواند غافلگیر کند. نباید در ضدحملات به حریف فرصت بدهیم و غافلگیر شویم. سرمربی شهرخودرو تاکید کرد: امیدوارم بازی خوبی ارایه بدهیم. مشکلاتی مثل مصدومیت داریم و دور بودن برخی از بازیکنان ملی و امید از تمرینات، 7-8 بازیکن ما از تمرینات دور بوده اند و سایر نفرات ما خیلی خوب کار کرده اند. فردا مقابل تیمی قابل احترام بازی داریم و سه امتیاز حساس برای ما خیلی مهم و حیاتی است و امیدوارم با یک بازی خوب و تمرکز بالا و ذهن قوی سه امتیاز را بگیریم.

خبرنگاری از حاضرین خواست صلواتی برای شفای مدیرعامل بیمار ماشین سازی فرستاده شود و سپس در مورد شرایط فنی شهر خودرو از فصل گذشته، گفت: با توجه به اینکه تیم ما فصل گذشته شکل خوبی گرفت و آسیایی شد. انتظار خودم از بازیکنان بیشتر شده است و بازیکنان انتظارات را از خودشان با عملکردی که داشتند بالا بردند. با وجود امکاناتی که داشتیم بازیکنان در هر بازی با تمام وجودشان بازی کردند و به این نتیجه رسیدند که می توانیم در هر بازی پیروز شویم. این ذهنیت وجود دارد و قوی‌تر از فصل گذشته هم شده است. همه بازیکنانم مشتاق هستند که قابلیت های خودشان را به نمایش بگذارند. به همین دلیل راحت تر در مورد برد صحبت می کنیم و برای گرفتن سه امتیاز صحبت می کنیم.

گل محمدی در مورد اینکه مدعی قهرمانی هستید یا نه گفت: اینکه مدعی قهرمانی باشیم یا نباشیم و مردم چه فکر می کنند برایم مهم نیست مهم این است که بازیکنانم با تمام وجود بازی می کنند و برای برد بازی می کنند و با ذهنیتی قوی وارد میدان می شوند و از نظر جسمی و ذهنی با قدرت وارد میدان می شوند و برای گرفتن سه امتیاز تلاش می کنند.

وی اظهار داشت: از الان خیلی زود است که در مورد قهرمانی و مدعی قهرمانی صحبت کنیم. برخی تیم ها هزینه های هنگفت و زیادی برای قهرمانی انجام داده اند و بازیکنان خوبی گرفته اند. ما با توجه به محدودیت هایی که داریم نشان دادیم که این موانع قابل عبور هستند و می توانیم با پشت سر گذاشتن آنها می توانیم موفق شویم. وقفه لیگ از یک طرف به سود ما شد زیرا 2 بازیکن مصدوم ما به مسابقات رسیدند اما دو بازیکن دیگر هنوز مصدوم هستند. البته این وقفه با روند رو به رشد ما مقابله کرد و یک بازی تدارکاتی خوبی هم با سپاهان داشتیم.

سرمربی ماشین سازی در مورد نام مصدومان و محرومان تیمش در بازی با ماشین سازی گفت: را فردا متوجه می شوید. دو مصدوم داریم و دو بازیکن تیم امیدمان و دو بازیکن تیم ملی جوانان هم امروز رسیدند. محروم هم نداریم.

گل محمدی گفت: هر برد برای ما ارزشمند است فردا هم بازی راحتی نداریم و تا سوت پایان مسابقه فردا استرس برد داریم. از نظر جسمانی و روحی در شرایط خوبی هستیم. همیشه معتقدم که تماشاگرانی که به ورزشگاه می آیند بازی خوب و جوانمردانه ای را انجام بدهیم تا همه لذت ببرند.

گل محمدی در مورد سوالی در مورد تیم ملی گفت طبق قوانین سازمان لیگ امکان پاسخگویی به سوالاتی غیر از مسابقه فردا نداریم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها