4 بازیکن پرسپولیس از لیست خط خوردند

سرمربی بعدی پرسپولیس این چهار ستاره را ندارد.

4 بازیکن پرسپولیس از لیست خط خوردند

پرسپولیس در شرایطی پا به نیم فصل دوم خواهد گذاشت که به نظر می‌رسد چهار بازیکن به صورت قطعی نسبت به لیست نیم فصل اول آنها با تغییر مواجه شود و از دسترس خارج شوند.

با جدایی یحیی گل‌محمدی اکنون بیشتر تمرکز مدیران پرسپولیس روی انتخاب گزینه جانشینی این سرمربی و البته برانکو ایوانکوویچ است. البته این باشگاه به صورت موازی مذاکره با چند بازیکن را نیز در دستور کار قرار داده تا شرایط حضور آنها برای تقویت تیم در نیم فصل دوم را فراهم سازد.

با این حال به نظر می‌رسد سرمربی آتی سرخپوشان در نیم فصل دوم به صورت قطعی قادر به استفاده از مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی به دلیل مصدومیت نخواهد بود و این دو از لیست سرخپوشان خارج خواهند شد.

میلاد سرلک نیز به دلیل سربازی از لیست پرسپولیس خارج خواهد شد تا سومین بازیکنی که از دسترس سرمربی بعدی دور می‌شود لقب گیرد. محمد عمری نیز دیگر بازیکن مشمول پرسپولیس است که علی‌رغم اینکه قادر است تا پایان فصل در این تیم کار را دنبال کند، به دنبال جدایی و حضور زودهنگام در ملوان است تا شرایط مناسبی در این تیم به دست آورده و خدمت سربازی‌اش را نیز هر چه زودتر سرانجام بخشد.

باید دید باشگاه پرسپولیس برای تقویت تیم با توجه به شرایط این چهار بازیکن به چه شکل برنامه ریزی خواهد کرد و آیا موفق خواهد شد نفرات مدنظر خود را جذب کند یا خیر.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

  • ناشناس

    بازیکنان بی کیفیت ومسبب وضعیت فعلی تیم محبوب چون فرجی وعلی نعمتی و اسماعیلی فرهم باید بروند باوجود این بازیکنان پرسپولیس باهرمربی موفق نخواهدشد

  • امیر حسن

    از نظر من یاسین که لقب احمد نورالهی را دارد باید در تیم بماند ودر قلب دفاع هم مرتضی باید باشد

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها