ورمزیار: استقلال نباید بازی با هوادار را فدای دربی کند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در دیدار مقابل آلومینیوم اراک به خواسته‌اش دست یافت.

ورمزیار: استقلال نباید بازی با هوادار را فدای دربی کند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در دیدار مقابل آلومینیوم اراک به خواسته‌اش دست یافت.

صادق ورمزیار با اشاره به پیروزی یک بر صفر استقلال برابر آلومینیوم اراک گفت: دیدار خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. آلومینیوم حریف سرسختی برابر استقلال بود و در دقایقی هم تلاش کرد تا بتواند نتیجه را تغییر دهد اما آمادگی استقلال و روند بردهای این تیم مانع گلزنی آلومینیوم شد.

پیشکسوت استقلال افزود: خواسته استقلال سه امتیاز بود که به آن دست پیدا کرد تا در کورس بالای جدول باقی بماند. این یک امتیاز مثبت برای استقلال و ترس برای حریفان این تیم است.

ورمزیار در خصوص تغییرات اجباری که در ترکیب استقلال به وجود آمده بود خاطرنشان کرد: به دلیل نبود چشمی و مهدی پور دو تغییر در ترکیب به وجود آوردند. نبود چشمی بسیار تاثیر گذار بود. او بازیکنی است که در ارسال پارس همیشه موفق بوده، تجربه بالایی دارد و بازیکنان در کنار او با آرامش بازی می‌کنند. چشمی تلاش می‌کند تا بازی را بر روی زمین نگه داشته و از ارسال‌های بی هدف جلوگیری کند اما درمجموع استقلال عملکرد خوبی برابر آلومینیوم داشت و یک برد خوب هم دست پیدا کرد.

کارشناس فوتبال در مورد دیدار شنبه آینده استقلال برابر هوادار تهران افزود: این هم یک بازی سخت برای استقلال است. بازیکنان باید هوشیار باشند و فکر نکنند که از پیش برنده هستند. باید با آرامش و تفکر پای به زمین بگذارند.

وی با اشاره به عملکرد ریکاردو ساپینتو هم گفت: او در نیم فصل دوم تلاش زیادی کرد تا خودش را کنترل کند. این موضوع در نتایج استقلال هم تاثیرگذار بود.

ورمزیار در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط جدول کدام یک از سه تیم استقلال، سپاهان و پرسپولیس شانس قهرمانی دارند؟ یادآور شد: نتایج تیم‌ها خیلی به هم نزدیک است. هر سه تیم شانس قهرمانی دارند. البته بستگی به حریفان آنها هم دارد و سپاهان بازی‌های بر روی کاغذ راحت تری دارد اما فوتبال تا پایان ۹۰ دقیقه اش مشخص نیست که کدام تیم برنده و قهرمان می‌شود.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: دربی نزدیک است. استقلال نباید بازی با هوادار را فدای دربی کند. در ۵ هفته پایانی سه امتیاز هر بازی از نان شب برای استقلال واجب تر است. بنابراین تیم باید با تمام قوا پای به میدان بگذارد تا با یک شرایط خوب خود را آماده دربی کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.