گزارش تمرین استقلال؛ محبی مصدوم‌ شد

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در محل تمرین حضور داشت.

گزارش تمرین استقلال؛ محبی مصدوم‌ شد

تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 امروز (پنجشنبه) در حالی در کمپ مرحوم ناصر حجازی برگزار شد که خبرنگاران و عکاسان پس از مدت‌ها امکان حضور در محل تمرین را پیدا کردند.

* استقبال خوبی از سوی هواداران شده بود و آنها ریکاردو ساپینتو، کادر فنی و بازیکنان را تشویق کردند. با توجه به حضور هواداران، حال و هوای بازیکنان متفاوت از روزهای گذشته بود و یک به یک به سمت هواداران می‌رفتند و به ابراز احساسات‌شان پاسخ می‌دادند.

* علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در محل تمرین حضور داشت و در میان تشویق هواداران حاضر در کمپ به میان آنها رفت. او در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر عدم جذب بازیکن جدید اینطور توضیح داد که هر بازیکنی ساپینتو بخواهد، جذب می‌کنند. مدیرعامل استقلال وعده داد که با هم ستاره سوم قهرمانی آسیا را کسب خواهند کرد.

* در شرایطی که گفته شده بود امکان حضور بانوان وجود ندارد، اما شماری از آنها در کمپ حضور داشتند و دقایقی با فتح‌الله‌زاده صحبت کردند.

* فتح‌الله‌زاده مثل دوران مدیریت گذشته خود در استقلال به میان هواداران رفت و از آنجا مشغول تماشای تمرین شد.

* ساپینتو که به واسطه رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چند جلسه محروم است، بارها از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* مهدی مهدی‌پور هافبک استقلال که گفته می‌شد از بند مصدومیت رهایی یافته است به نرم دوی پرداخت.

* سجاد شهباززاده مهاجم استقلال در بیشتر دقایق تمرین نقش مترجم ساپینتو را ایفا کرد و صحبت‌های سرمربی استقلال را به بازیکنان انتقال می‌داد.

* روی ماتا و مربی بدنساز استقلال نظارت ویژه‌ای روی کار بازیکنان داشتند. خسرو حیدری مربی ایرانی کادر فنی ساپینتو نیز در بیشتر دقایق تمرین نکات مدنظر را به بازیکنان انتقال می‌داد.

* در صحنه‌ای، روزبه چشمی و عارف غلامی به یکدیگر برخورد کردند و غلامی احساس درد کرد، ولی پس از لحظاتی به تمرین ادامه داد.

* محمد محبی وینگر آبی‌پوشان به دلیل برخورد با سید حسین حسینی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت و از زمین خارج شد تا سرمربی استقلال همچنان نگران مصدومیت نفرات شاخص تیمش باشد.

* علیرضا رضایی دروازه‌بان استقلال به دلیل مصدومیت در تمرین امروز غایب بود.

به گزارش تسنیم، تیم استقلال دوشنبه هفته آینده در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در قائمشهر مازندران به مصاف نساجی می‌رود.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.