انتظاری: پرسپولیس بزرگ‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید

سهراب انتظاری مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است این تیم دچار افت محسوسی شده ولی شرایط بحرانی ندارد.

انتظاری: پرسپولیس بزرگ‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید

سهراب انتظاری مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است این تیم دچار افت محسوسی شده ولی شرایط بحرانی ندارد. سهراب انتظاری در خصوص بازی خیرخواهانه تیم‌های منتخب ۹۸ و هنرمندان برای کمک به زلزله‌زدگان خوی عنوان کرد: بازی در جهت کمک به زلزله‌زدگان خوی برگزار شد که برد و باخت در این بازی مهم نبود. فوتبالیست‌ها و هنرمندان با تدارک آقای عزیزی و مهدوی دور هم جمع شدند و ما را هم دعوت کردند و با آغوش باز این دعوت را پذیرفتیم. فکر می‌کنم مبلغ خوبی برای زلزله‌زدگان جمع‌آوری شد.

او ادامه داد: این بازی فارغ از بحث استقلال و پرسپولیس جنبه خیرخواهانه داشت و همچنین بهانه‌ای بود که با دوستان عزیز تجدید دیدار کنیم. به هر حال مردم عزیز خوی در سرمای طاقت‌فرسای زمستان شرایط سختی را سپری می‌کنند. امیدوارم هر کسی به هر شکلی که می‌تواند کمک کند تا آن‌ها سر و سامان بگیرند و زمستان را بگذرانند.

مهاجم سابق پرسپولیس در مورد اینکه این تیم کمی به حاشیه رفته و در هفته‌های اخیر نتایج مطلوبی کسب نکرده، گفت: این حرف که پرسپولیس وارد حاشیه شده را قبول ندارم. این اتفاقات ممکن است برای هر باشگاهی رخ دهد و در یک بازه زمانی افت محسوسی داشته باشد. حتی لیورپول، منچسترسیتی و بارسلونا نیز گاهی دچار افت می‌شوند و نمی‌شود گفت وارد بحران شدند.

انتظاری اضافه کرد: پرسپولیس تنها سه امتیاز با تیم صدر جدول فاصله دارد و به نظرم اتفاق خاصی نیفتاده است. تیم ما با تمام مشکلاتی که برایش‌ ایجاد کردند، نتایج خوبی کسب کرده و یک عده، عملکرد نه چندان مطلوب چند هفته اخیر را بیش از حد، بزرگ کردند. تیم از نظر روحی مقداری دچار افت شده است، اما ما بازیکنان بزرگی داریم که هر تیمی آرزو دارد آن‌ها را در اختیار داشته باشد. اگر لحاظ روحی بازسازی شوند و کادر فنی، مدیریت و بازیکنان دست به دست یکدیگر دهند، پرسپولیس بار دیگر به روزهای خوبش برمی‌گردد. اگر این اتفاق بیفتد تیم می‌تواند در بازی‌های پیش رو در لیگ و جام حذفی با اقتدار جلو برود و در هر دو جام قهرمان شود.

او در رابطه با بازی پرسپولیس و سپاهان در جام حذفی عنوان کرد: همیشه بازی بین این دو تیم حساس و جذاب  و همراه با حاشیه بوده است. سپاهانی‌ها شرایط بسیار ایده‌آلی دارند و در سوی دیگر، درست است که نتایج شاگردان یحیی گل محمدی در چند هفته اخیر مطابق میل هواداران نبوده، اما پرسپولیس بزرگ‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. بازی در اصفهان برگزار می‌شود و ان‌شاالله پرسپولیس این مرحله از جام حذفی را به خوشی پشت سر بگذارد و به مرحله بعدی راه پیدا کند.

انتظاری یادآور شد: یک خواهش از هواداران و پیشکسوتان دارم؛ پرسپولیس دارد شرایط خاصی را سپری می‌کند و این مقطع از فصل زمان مناسبی برای انتقاد نیست. همه باید به تیم انرژی مثبت بدهند و امیدوارم پرسپولیس استارت موفقیت را از بازی با سپاهان بزند. ان‌شاالله با حمایت هواداران و پیشکسوتان اتفاقات خوبی رخ بدهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها