داداش‌زاده: پرسپولیس یک مهدی قایدی کم دارد

بازیکنی که برای پرسپولیس به میدان می رود باید بداند در اتاق شیشه ای است.

داداش‌زاده: پرسپولیس یک مهدی قایدی کم دارد

در میان بهت و حیرت طرفداران فوتبال، تیم هوادار موفق شد در استادیوم آزادی پرسپولیس را شکست دهد. پیشکسوت پرسپولیس و فوتبال ایران معتقد است برخی بازیکنان در حد نام این تیم مقابل " هوادار" بازی نکرده اند.

بهزاد داداش زاده ضمن بیان این مطلب گفت: به نظر من بعضی بازیکنان در حد و اندازه های تیم پرسپولیس بازی نکردند. بازیکنی که برای پرسپولیس به میدان می رود باید بداند در اتاق شیشه ای است. همه رسانه ها، هواداران، فوتبالدوستان، کارشناسان و ... آنها را می بینند و حتی حق ندارند یک روز معمولی باشند.

وی ادامه داد: بازیکن پرسپولیس و همین طور استقلال همیشه باید بالا باشند و بهترین نمایش خود را اجرا کنند. اینکه شما به تیم هوادار ببازی از نظر من هیچ توجیهی ندارد. با تمام احترامی که برای تیم خوب هوادار قائلم اما پرسپولیس باید حداقل ۲ گل از این تیم ها جلو باشد اما در خانه و استادیوم آزادیبه این تیم می بازد. ما زمان علی آقا پروین اگر مقابل تیم های پایین تر از خودمان مساوی هم می کردیم جرأت نداشتیم وارد رختکن شویم چه رسد به اینکه ببازیم!

بازیکن سابق پرسپولیس افزود: من می گویم بازیکنان فوتبال هر چقدر پول می گیرند نوش جانشان اما این نمی شود که نزدیک ۱۰ میلیارد تومان یا بیشتر قرارداد داشته باشید و حتی یک پاس سالم و ساده هم ندهید! من ندیدم بازیکن پرسپولیس غیر از محمد عمری جوان دو نفر را دریبل بزند در این بازی یا وارد محوطه هجده قدم شود و یا اینکه اقدام به شوتزنی کند. مگر می شود؟ شما در استادیوم آزادی باید جوری با اعتماد به نفس بازی کنید که تیم های مقابل از تیم پرسپولیس بترسند نه اینکه حریفان را شیر کنید.

وی به داوری این دیدار هم اشاره کرد و یادآور شد: من هم می گویم قبل از صحنه گل تیم هوادار، بازیکن حریف روی محمد عمری خطا کرد و داور در آن صحنه مرتکب اشتباه شد اما قبل و بعد از آن چی؟ آیا پرسپولیس توانست فشار لازم را وارد کند و گل بزند؟ آیا دروازه حریف به توپ بسته شد؟ حملات چه طور بود؟ البته که داوری ها در چند هفته اخیر متأسفانه علیه تیم پرسپولیس بوده ولی پرسپولیس تیم پرقدرت و پرمهره ای است. پرسپولیس نباید با یک اشتباه داوری ببازد. باید آن قدر قوی باشد که در هر بازی ۲ گل از حریفان جلو باشد. هرچند باز تکرار می کنم اشتباهات داوری در مورد تیم پرسپولیس بیش از اندازه استاندارد شده است.

داداش زاده درخصوص عملکرد هافبک های پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: در این دیدار غیبت مهدی ترابی احساس شد. سعید صادقی که دوباره مصدوم شد و هافبک های وسط تیم هم دچار نزول شده اند. یک مقدار این وسط محمد عمری بود که حرکاتی انجام می داد اما بقیه بازیکنان خط میانی در اندازه خودشان ظاهر نشدند. البته من شرایط تیم را نمی دانم ولی وحید امیری مدافع چپ نیست. او یک هافبک و وینگر چپ است که اگر جلوتر باشد می تواند خطرناک تر بازی کند اما در حال حاضر دفاع چپ شده است.

وی اشاره ای به موفقیت های اخیر استقلال کرد و گفت: الان می بینیم استقلال با مهدی قایدی اوج گرفته است. او بازیکنی است که با حرکات تکنیکی خود تفاوت ها را رقم می زند و به نظرم در هفته ای اخیر، پرسپولیس یک مهدی قایدی در ترکیب خودش کم دارد. پرسپولیس یا هر تیم بزرگ دیگری نیاز به ستاره دارد. بازیکنی که بتواند کار در بیاورد و این کمبود در هفته های اخیر در این تیم محسوس بوده است.

داداش زاده در خصوص بازی حذفی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان نیز تصریح کرد: قطعا بازی بسیار سختی پیش روی تیم پرسپولیس خواهد بود. سپاهان در خانه بازی می کند و با این تیم پرمهره و پرهزینه دنبال قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر است. البته پرسپولیس اگر خودش باشد و بچه ها در اندازه های واقعی خودشان بازی کنند حتم بدانید در اصفهان موفق خواهد شد. پرسپولیس باید در اصفهان شرایط جدیدی ایجاد کرده و یک نمایش توفانی ارائه دهد تا سپاهان را حذف کند. برنده این دیدار حتی می تواند در لیگ برتر هم با اعتماد به نفس بیشتری بازی کند و دنبال قهرمانی باشد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.