تصمیم جدید ارکان قضایی: بیانیه‌نویسی ممنوع!

ارکان قضایی فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیده‌اند که با بیانیه نویسی باشگاه‌ها مبارزه کنند.

تصمیم جدید ارکان قضایی: بیانیه‌نویسی ممنوع!

طی روزهای گذشته باشگاه‌های مختلف فوتبال ایران از جمله استقلال و پرسپولیس در اعتراض به موضوعات متعدد بیانیه‌هایی را صادر کردند و این موضوع حاشیه های زیادی ایجاد کرده است.

در واکنش به این مساله روز گذشته کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مدیران عامل و مدیران روابط عمومی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را احضار کرد تا در خصوص بیانیه نویسی‌ها با آنها به گفت وگو بپردازد.

حالا اما شنیده می‌شود که مسئولان قضایی فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند که با بیانیه نویسی در لیگ برتر برخورد قاطعی داشته باشند تا از حواشی بکاهند. این مساله ظاهرا در جلسه ارکان قضایی فدراسیون فوتبال مورد بحث قرار گرفته و اجرایی می‌شود.

رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون در این باره گفته است:‌ «این بیانیه‌ها هم معضلی شده است. قبلاً کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال لازم نمی‌دید به این مسائل ورود کند. چند روز پیش ارکان قضایی فدراسیون فوتبال جلسه‌ای داشتند و مقرر شد دوستان کمیته اخلاق محبت کنند و این مسائل را جدی تر بگیرند.»

او افزود: «تمام فوتبال ما بیانیه شده است. وقتی نتیجه می‌گیرند همه چیز خوب است و وقتی نتیجه نگیرند، فقط بیانیه می‌دهند و توجیه می‌کنند. بیانیه نویسی یک مسئله خارج از زمین محسوب می‌شود و در صلاحیت کمیته اخلاق است. لذا قرار شد این کمیته رصد بیشتری داشته باشد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها