ربیعی: برد را با مساوی عوض کردیم/ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سکوت‌مان همیشگی نخواهد بود

متاسفانه او از ناحیه زانو دچار آسیب‌ شده است امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد.

ربیعی: برد را با مساوی عوض کردیم/ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سکوت‌مان همیشگی نخواهد بود

محمد ربیعی در پایان این دیدار در نشست خبری این بازی اظهار داشت: در رابطه با بازی باید بگویم این چندمین بازی زیبای گل  گهر و مس رفسنجان است. خدا را شاکریم که به هر حال می‌توانیم یک فوتبال خوبی این دو تیم به نمایش بگذارند. سرتاسر از موقعیت برای فوتبال و هر دو تیم رقم خورد. خسته نباشید می‌گویم به استاد خودم،‌ عزیز دل، قلعه‌نویی که محترم و تیم عزیز گل گهر و همین‌طور خدا قوت و خسته‌نباشید به بچه‌های تیم مس رفسنجان که به نظرم در سیرجان مقابل تیم پرمهره گل گهر فوتبال خوبی را بازی کردند. یک دقیقه کم آوردیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم، به هر حال فوتبال همین جذابیت‌ها را دارد. به هر حال خسته‌نباشید می‌گویم، فکر می‌کنم در زمانی که 2 بر صفر و 2 بر یک جلو بودیم، دو سه موقعیت خیلی خوب داشتیم که باید آنجا فاینال می‌کردیم کار را، و از ضدحملاتمان استفاده نکردیم و فشارهای همه‌جانبه‌ای که در دقایق پایانی با تعداد نفرات بالا گل گهر روز دروازه ما داشت، در یک لحظه به تساوی کشیده شد. به نظرم بازی خوبی بود و هر کسی که بازی را دید از بازی لذت برد.

وی در پاسخ به این سوال که در دقایق پایانی بازی لک وقت‌کشی می‌کرد و نظر شما در رابطه با این موضوع چیست، گفت: من هر جوابی بدهم، سوال شما را بد برداشت می‌کنم. حامد لک از ما درخواست تعویض داشت. ما 5 تا تعویض کرده بودیم، لک مصدوم بود،‌ من اهل وقت تلف کردن نیستم. تیم من از این کارها بلد نیست. شما مگر توپ جمع‌کن هستید.

وی در پاسخ به سوال مجدد خبرنگاران در رابطه با این موضوع که شما قبول ندارید که حامد لک در نیمه دوم در دقایق پایانی وقت تلف می‌کرد، گفت: من از شما یک سوال دارم،‌ حیف این فوتبال زیبا نیست که شما از این سوال‌ها می‌پرسید. من اینها را هم بگویم،‌ به نیمکت تیم گل گهر هم گفتم. ما سلیمان‌زاده، هیچ تعارفی هم نداریم،‌ کفش او مورد داشت. در 10 دقیقه‌ اول دو بار به عنوان دفاع وسط ما لیز خورد. او آمد کفش را تعویض کند، من به او گفتم بازی را نگه دار تا بازیکن کفشش را عوض کند و به داخل زمین بیاید.

وی در ادامه سوال‌های خبرنگاران در رابطه با این موضوع گفت: من مربی‌ای نیستم با این سوال‌ها عصبی شوم، من 4 سال است در این استان کار می‌کنم،‌ من می‌گویم که آقایان خیلی عذر می‌خواهم،‌ شما بازی رفت را نگاه کنیم، آقای فروزان هم 4 بار روی زمین افتاد. یک نفر از خبرنگاران رفسنجان این سوال را از قلعه‌نویی پرسیدند؟ کاری ندارد، شما بروید بازی را نگاه کنید و شما که خبرنگار هستید آرشیو را مرور کنید. ما دقایق پایانی بازی فشار می‌آوردیم. فروزان به زمین افتاد. آیا خبرنگاران در آن بازی به قلعه‌نویی گفتند که چرا فروزان افتاد؟! من می‌خواهم این را به شما بگویم، من جواب می‌دهم، شما از من سوال پرسیدید در انتهای بازی و انتهای بازی برای من می‌شود دقایق 88 تا 95. من هم جواب شما را می‌دهم و می‌گویم آن بازیکنی که گفتید مصدوم بود. مربی گلرها می‌گوید حامد نمی‌تواند بازی کند و من هم در جواب گفتم ما 5 تعویض‌مان را کرده‌ایم. تعویض نداریم. ابتدای بازی را هم من توضیح دادم، وسط بازی هم اگر چیزی بوده من توضیح می‌دهم.

ربیعی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: اگر قانع شدید بیایید در مورد وسط بازی‌ها با هم صحبت کنیم. حیف است، بیایید اینجا از من سوال کنید ببینید مس رفسنجان در دریایی از مشکلات، این فوتبال تیمش است. بیایید در مورد این صحبت کنیم، تیمی 10 ساعت، 11 ساعت به پایان نقل و انتقالات باقی مانده پنجره‌اش باز می‌شود. غیر از اینها صحبت کنیم، از این پرسیدی که ما قطعا این بازی را می‌توانستیم ببریم، اما دستمان خالی‌تر بوده است. بیایید از اینها صحبت کنیم که برای شیمبا چه اتفاقی افتاده است. بیایید از این صحبت کنیم که چقدر گل گهر خوب بازی کرده است و چقدر مس رفسنجان خوب بازی کرد و استان کرمان ببالد به این تیم های خوب که می‌توانند این فوتبال ناب را برای ایران به وجود می‌آورند و افتخار که استان کرمان سه تیم در لیگ برتر دارند که بعضی از استان‌ها حتی تیم در لیگ برتر ندارند. اینها صحبت‌های قشنگ‌تری است برای هر کسی که برای این استان زحمت می‌کشد. در رأس آن بزرگ آن امیر قلعه‌نویی، فرزاد عزیز در تیم مس کرمان، ما هم در این گوشه و کنار برای تیم مس رفسنجان داریم این کار را انجام می‌دهیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان در واکنش به این سوال که شما برای بومی‌سازی و پایه‌های مس رفسنجان چه کار کرده‌اید، گفت: از مدیرعامل باشگاه این سوال را بپرسید. بحث آکادمیک است و به من ربطی ندارد. مسائلی که گفتید به تیم من ربطی ندارد. در آنجایی که بتوانیم استفاده کنیم،‌ الان مثلا تیم شما گلزاری را بومی داشت در زمین و تیم من هم فرشید را در زمین داشت.

وی در واکنش به این سوال که مس کرمان رکورد 1430 روز است که نتوانسته گل گهر را شکست دهد. امروز می‌توانست ببرد اما این اتفاق رخ نداد. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست،‌گفت: فکر می‌کنم که بازی امروز بازی خوبی بود دور رفت از نظر شخصی من و همین طور قلعه‌نویی در پایان بازی گفتم حق ما پیروزی بود. در بازی دور رفت هم دو پنالتی محرز را برای مس رفسنجان نگرفتند و به گواه همه کارشناسان این موضع اعلام شد. الان هم از نظر خودم باید کارشناسان جواب بدهند. به نظرم شک و شبهه‌ای روی پنالتی است، اول بازی روی فرشید باقری گرفته شد و از زاویه‌ای که ما بودیم و دوربین گرفت،‌به نظرم اتفاق خاصی رخ نداد، اما خب نظر داور احترام می‌گذاریم. بازی، بازی سنگین و پرسرعتی بود. توانست داور بازی را کنترل کند. در رابطه با این قضیه گل گهر تیم بسیار خوبی است. ما دور رفت پارسال همین جا 2 بر 2 شدیم. بازی رفتی امسال بازی خوبی بود. ان‌شاءالله یک زمانی مس رفسنجان بتواند گل گهر را ببرد. گل گهر در بازی پارسال من یادم هست در دور برگشت ما 2 بر 1 باختیم. نیمه اول 3 تا 4 فرصت خیلی خوب را فروزان از ما گرفت.

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: بازی‌های خوبی بود، یکسری از بازی‌ها می‌تواند سهم ما پیروزی باشد. مهم این است که من برای این باشگاه،‌برای شخص قلعه‌نویی،‌ اسفندیارپور و دوستان گل گهر خیلی احترام قائل هستم. به نظرم این مجموعه به این خوبی یک باشگاهی که استایل دارد و در مسیر پیشرفت،‌در مسیر قطب شدن قدم برمی‌دارد. مس رفسنجان پیرو این مسئله می‌تواند باشد و باید قبول کنیم که از خیلی از این ساختارها مس رفسنجان از گل گهر عقب‌تر است، اما می‌توانند آنها آنجا بیایند و همین ساختارسازی را با سرعت بیشتری انجام دهند. ما فعلا درگیر مشکلات عدیده‌ای هستیم. مشکلاتمان را بارها گفته‌ایم و فریاد نمی‌زنیم و این سکوت هم همیشه ادامه نخواهد داشت. به هر حال یک جایی به ما خیلی فشار بیاید، مجبوریم حرف بزنیم تا همه مردم و مخصوصا هواداران رفسنجان از خیلی از مسائل آگاه باشند.

وی در پاسخ به این سوال که شیمبا خیلی مصدوم بود،‌ آیا تکلیف او مشخص شده است، یا خیر، گفت: متاسفانه او از ناحیه زانو دچار آسیب‌ شده است امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها