نیازمند: مظاهری دوست خوب من است

ما خودمان در 3 سال اخیر 10 بازی مقابل تماشاگران انجام ندادیم و دلتنگ هستیم.

نیازمند: مظاهری دوست خوب من است

پیام نیازمند پس از برد سپاهان مقابل استقلال گفت: خدا را شاکرم که توانستیم 3 امتیاز بازی را بدست آوریم. لیاقت برد داشتیم چون بهتر از استقلال کار کردیم. استقلال نیز چند موقعیت داشت ولی ما موقعیت‌های پرشماری داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. با این حال خدا را شکر می‌کنم که توانستیم در این بازی حساس 3 امتیاز را بدست آوریم.

دروازه‌بان سپاهان ادامه داد: رشید دوست خوب من است ولی متاسفانه پست ما به گونه‌ای است که شانس فقط به یکی از ما رو می‌زند. وقتی 2 گلر سطح بالا در یک تیم باشد، متاسفانه یک نفر در اینجا می‌سوزد. برای خود من هم این اتفاق در پرتغال رخ داد. برای مظاهری بهترین‌ اتفاق‌ها را آرزو می‌کنم. او دوست خیلی خوب من است.

نیازمند درباره مهار توپ یامگا در بازی مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر توانستم در این بازی به تیمم کمک کنم. وظیفه‌ام همین است و سعی می‌کنم بهترینِ خودم باشم.

وی ادامه داد: به آینده امیدواریم البته که بازی‌های زیادی باقی مانده. 14 بازی تا آخر فصل و جام حذفی را نیز داریم. یک تیم خیلی خوب داریم و در حال بهتر شدن هستیم. اگر سرعت پیشرفت ما بیشتر شود، مطمئن هستیم که حرف‌های بیشتری می‌توانیم بزنیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: خیلی دوست دارم سرمربی تیم ملی ایران زودتر اعلام شود. هر کسی که شایستگی بیشتری دارد انتخاب شود که بتوانیم خیلی پرقدرت از همین الان استارت کار را بزنیم. سرمربی جدید بتواند از همین الان بازیکنان را رصد کند، بازیکنانی که در خارج از ایران بازی می‌کنند. بازیکنان جوان را رصد کند تا در صورت نیاز تغییر نسلی در تیم ملی رخ بدهد. دوست دارم سریع‌تر سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شود.

نیازمند اظهار داشت: یک مطلب دیگری را می‌خواهم بگویم که آن نبود تماشاگران است. فکر می‌کنم 3 سالی است که به هر بهانه‌ای ما هوادار نداشتیم. ما خیلی دلتنگ هستیم و همه تیم‌ها از این اتفاق متضرر می‌شوند. بسیاری از مردم هستند که دوست دارند به ورزشگاه بیایند و تنها دلخوشی آنها این است که به اینجا بیایند و تیمشان نتیجه بگیرد. امیدوارم به گونه‌ای تدبیر کنند که هواداران به ورزشگاه بیایند. ما خودمان در 3 سال اخیر 10 بازی مقابل تماشاگران انجام ندادیم و دلتنگ هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها