حسینی: مس رفسنجان در پایان فصل می‌تواند بین ۳ تیم برتر لیگ باشد

ما در نیم‌فصل اول از لحاظ گلزنی با بدشانسی مواجه شدیم، ولی حسن بزرگ مس رفسنجان این بود که خیلی کم گل خورد.

 حسینی: مس رفسنجان در پایان فصل می‌تواند بین ۳ تیم برتر لیگ باشد

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان معتقد است که آنها در پایان لیگ می‌توانند در بین سه تیم اول قرار بگیرند.

سیدمهدی حسینی درباره عملکرد مس رفسنجان در چند بازی گذشته اظهار داشت: خدا را شکر که در پنج بازی گذشته سه برد به دست آوردیم و مقابل ملوان و استقلال که به تساوی رسیدیم مستحق برد بودیم و باید این ‌بازی‌ها را هم با گرفتن سه امتیاز به اتمام می‌رساندیم.

وی ادامه داد: ما در نیم‌فصل اول از لحاظ گلزنی با بدشانسی مواجه شدیم، ولی حسن بزرگ مس رفسنجان این بود که خیلی کم گل خورد و حالا در رده پنجم قرار داریم.

حسینی همچنین تصریح کرد: این درست است که تیم‌های اول تا چهارم جدول از لحاظ بازیکن، امکانات و خیلی از فاکتورهای دیگر شرایط خوبی دارند، ولی ما اگر با بدشانسی و اشتباهات داوری مواجه نمی‌شدیم، بدون شک در رده دوم یا سوم جدول قرار داشتیم. تیم ما از لحاظ فنی کیفیت خوبی دارد و فکر می‌کنم می‌توانیم در پایان لیگ در بین سه تیم برتر جدول قرار بگیریم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان درباره بازی با نساجی در هفته شانزدهم لیگ برتر هم گفت: بازی سختی در پیش داریم، ولی به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم و باید از امتیاز میزبانی بهره ببریم.

وی راجع به عملکرد خودش در نیم‌فصل اول خاطر نشان کرد: وقتی بازیکنان باکیفیتی در کنارت بازی کنند قطعاً همه چیز خوب پیش می‌رود. من هم در نیم‌فصل اول شرایط خوبی داشتم که این مسئله بر می‌گردد به بازیکنانی که در کنارم هستند.

حسینی در پاسخ به این سؤال که «کدام تیم شانس اول قهرمانی است؟»، اظهار داشت: به نظر من سپاهان و پرسپولیس شانس‌های اول قهرمانی هستند و از بین این دو تیم یک تیم قهرمان خواهد شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.