یحیی گل محمدی به دنبال طلسم شکنی در جام حذفی

گل محمدی بعدها دو بار در قامت سرمربی ذوب‌آهن این جام را گرفت اما طی 3 سال گذشته در پرسپولیس ناکام عمل کرده است.

یحیی گل محمدی به دنبال طلسم شکنی در جام حذفی

پرسپولیس امروز در اولین بازی خود در جام حذفی در مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت ها قرار است مقابل ون پارس اصفهان بازی کند و این دیدار در اولین گام برای سرخ پوشان بسیار مهم است. فراموش نکنیم یحیی گل محمدی طی 3 سال گذشته و از زمان حضور دوباره اش در پرسپولیس هیچ توفیقی در آن نداشته است. یحیی چه در مقطع ابتدایی حضورش در پرسپولیس و چه در این مقطع در جام حذفی طلسم شده و این بار به دنبال طلسم شکنی است.

فرام,ش نکنیم آخرین قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی به دوران فراموش نشدنی برانکو برمی گردد که حدود سه سال و نیم از آن می‌گذرد.

یحیی در مقطع اول سرمربیگری‌اش در پرسپولیس یک بار تا فینال رفت و در ضربات پنالتی شکست خورد و دستش به جام نرسید. در همان بازی که مهدی مهدوی کیا کاملا غریبانه با دنیای بازیگری خداحافظی کرد و در برنامه 90 عادل فردوسی پور به خاطر برخوردهایی که دید اشک ریخت.

گل محمدی بعدها دو بار در قامت سرمربی ذوب‌آهن این جام را گرفت اما طی 3 سال گذشته در پرسپولیس ناکام عمل کرده است.

پرسپولیس با یحیی دو بار در مراحل نیمه‌ نهایی و یک چهارم نهایی به استقلال در ضربات پنالتی باخت و حذف شد و سال قبل هم در کمال ناباوری در تهران مقابل چشم تماشاگرانش در یک چهارم نهایی در مصاف با آلومینیوم اراک شکست خورد و دور رقابت ها کنار رفت.

حال باید دید پرسپولیس همان طور که در مصاحبه اش تاکید کرد می تواند با پیروزی در 5 بازی برای اولین بار در پرسپولیس جام حذفی را بالای سر ببرد یا به همان سرنوشت چند سال اخیر دچار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها