دکتر تاوارس متخصص احیای نفت نیمه‌ جان

نفتی‌ها در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم هستند

دکتر تاوارس متخصص احیای نفت نیمه‌ جان

صنعت نفت آبادان در ابتدای فصل کار را با رضا پرکاس شروع کرد اما او اولین سرمربی برکنار شده لیگ برتر شد. پس از پرکاس فیروز کریمی روی نیمکت صنعت نشست اما حضور او هم دوام نداشت تا مدیران این باشگاه به فکر آوردن مربی خارجی باشند.

ادسون تاوارس، مربی ۶۶ ساله برزیلی در تعطیلات لیگ هدایت این تیم پرطرفدار را عهده دار شد و در سه هفته اخیر نمایش مطلوب و قابل قبولی از این تیم دیده شده است.

صنعت نفت در بازی هفته دوازدهم نساجی را با دو گل شکست داد تا دست پر به آبادان برگردد. در بازی نفسگیر بعدی با استقلال مستحق کسب امتیاز بود اما مسائل داوری و پنالتی دقایق پایانی به سود حریف سبب شد با یک گل شکست بخورند.

شاگردان تاوارس در بازی این هفته مقابل ذوب آهن نیز با دو گل پیش افتادند اما در نهایت بازی دو بر دو مساوی شد. صنعت نفت در دو بازی خارج از خانه اخیر ۴ امتیاز گرفته و نمایش امیدوار کننده‌ای داشته و حتی آنها مورد تحسین مهدی تارتار، سرمربی ذوب آهن نیز قرار گرفته‌اند.

نفتی‌ها در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم هستند اما با توجه به فاصله امتیازی نزدیک در پایین جدول و نمایش‌های مطلوب‌شان قابلیت خارج شدن از منطقه سقوط را دارند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.