بازگشت وحید امیری به ترکیب اصلی تیم ملی؟

به هر روی تیم ایران هنوز شانس صعود دارد و کسب 4 امتیاز از ولز و امریکا دور از دسترس نیست.

کارلوس کی روش خوب می داند که چه اتفاقی را در فوتبال ایران رقم زده است و با ترکیب اشتباهش در نیمه اول یکی از پرستاره ترین تیم های ایران چگونه مقابل انگلستان از هم پاشید. حال او باید برای صعود جبران مافات کرده و 6 امتیاز کامل دو بازی باقی مانده را کسب کند.

از همان زمانی که ترکیب تیم ملی اعلام شد می شد پیش بینی کرد که کی روش با استفاده از علی کریمی و میلاد محمدی که در تیم باشگاهی شان نیز به ندرت بازی می کنند و همین طور استفاده از روزبه چشمی در قلب دفاع چه اشتباه بزرگی را مرتکب شده است. آن هم درحالی که او مدتهاست در استقلال در پست هافبک دفاعی بازی می کند اما کی روش تصمیم گرفت به یک باره پس از سه فصل، چشمی را به قلب دفاع بفرستد. آن هم در دفاع سه نفره در شرایطی که تیم ملی مدتهاست با ۴ مدافع بازی می کند و حتی در دو بازی تدارکاتی اخیر نیز با 4 دفاع به میدان رفت.

در همین خصوص شنیدیم بی تردید کی روش با چند تغییر به مصاف ولز می رود و حضور وحید امیری در ترکیب یکی از این تغییرات است. وحید امیری، حسین کنعانی و سعید عزت اللهی در بازی با ولز قرار است جایگزین میلاد محمدی، روزبه چشمی و علی کریمی شوند.

به هر روی تیم ایران هنوز شانس صعود دارد و کسب 4 امتیاز از ولز و امریکا دور از دسترس نیست. البته به شرطی که با تکرار اشتباهات بزرگ، تیم کی روش خودزنی نکند.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها