درویش - گل‌محمدی؛ اختلاف‌ها ادامه دارد

به هرحال نباید از این واقعیت گذشت که باشگاه مدیریت تیم را به یحیی گل محمدی محول کرده و یحیی نیز نشان داد در مدیریت تیمش چندان موفق عمل نمی کند.

رضا درویش به شدت از گل محمدی ناراحت و دلخور است. گل محمدی که همواره در این سال ها به هنگام کمبودها در صف اول معترض ها قرار می گرفت و با استعفا و مصاحبه های پیاپی از مشکلات مالی و نبودن زمین تمرین گرفته تا دیر شدن پاداش ها و کمبود مهاجم گلایه کرده و حتی تا آستانه استعفا پیش رفته بود، در منازعه اخیر و اعتصاب بازیکنان نه تنها هیچ دخالتی نکرده و کاملا منفعل نشان داده است.

به هرحال این یک قانون است که مدیریت بازیکنان با سرمربی است و گل محمدی در چند نوبت پیاپی نشان داده که تمایلی به کنترل و مواجه با شاگردانش ندارد. درحالی که گل محمدی و بازیکنان وعده داده بودند که پس از برگزاری تمرین روز یکشنبه در باشگاه حاضر شده و با درویش برای حل و فصل مشکلات صحبت خواهند کرد، اما نه تنها تمرین نکردند بلکه در باشگاه نیز حاضر نشدند. از سوی دیگر درویش توقع داشت در تماس تلفنی که از تمرین با او گرفته شد مدیریت بیشتری می شد و تمام صحبت ها با بزرگنمایی به بازیکنان منتقل نمی شد. اما نتیجه تمام آن توقع ها این بود که سرمربی پرسپولیس کاملا منفعل نشان داد و نه تنها در مدیریت این بحران خودساخته ناموفق عمل کرد، بلکه در مصاحبه ای پای خود را کاملا از قضایا بیرون کشید. 

جالب اینجاست که با وجود عملی نشدن وعده بازیکنان برای حضور در باشگاه و ادامه اعتراض، درویش باز هم محمدی را به عنوان نماینده خود راهی محل تمرین کرد اما باز هم بازیکنان به همان راه قبلی خود ادامه داده و تاکید کردند درویش باید به تمرین برود. این گونه بود که درویش با دلخوری شدید از گل محمدی و بازیکنان نه تنها سفر خود را لغو نکرد بلکه راهی قطر شد و دو کاپیتان تیم را نیز به کمیته انضباطی دعوت کرده است.

به هرحال نباید از این واقعیت گذشت که باشگاه مدیریت تیم را به یحیی گل محمدی محول کرده و یحیی نیز نشان داد در مدیریت تیمش چندان موفق عمل نمی کند. برخلاف مربیانی چون برانکو و کالدرون که هرگز اجازه نمی دادند بازیکنان به شکل شخصی به رویارویی با مدیریت بپردازند.

موضوع زمانی جالب می شود که درویش روز قبل در مقابل سوال های متعدد خبرنگاران حاضر در قطر نیز سکوت اختیار کرد و با وجود دلخوری شدید از گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس حرفی نزد تا در آینده از آن سوبرداشت شود. 

درویش تصمیماتی گرفته که قرار است به زودی در پرسپولیس آنها را اجرایی کند. به گونه ای که پیش بینی می شود به احتمال زیاد درویش و هیات مدیره باشگاه، ممکن است تصمیمات جدیدی در مورد وضعیت یحیی و چند بازیکن معترض بگیرند.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها