آذرباد: کمترین حق مس رفسنجان حضور در ۳ رده بالای جدول است

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی است، شاگردان محمد ربیعی در فصل جاری بیشترین ضربه را از اشتباهات داوری خورده‌اند.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی است، شاگردان محمد ربیعی در فصل جاری بیشترین ضربه را از اشتباهات داوری خورده‌اند.

محسن آذرباد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد نه چندان خوب مس رفسنجان از لحاظ امتیازگیری در فصل جاری گفت: ما تا اینجا 14 امتیاز گرفتیم و طبیعتاً از این موضوع راضی نیستیم، ولی این را باید در نظر گرفت که در بازی‌های امسال به‌شدت از داوری ضربه خوردیم. تیم ما بیشترین لطمه را از داوری خورده و کمترین حق مس رفسنجان این است که در بین سه تیم اول قرار داشته باشد. وقتی با اشتباهات داوری نتیجه از دست می‌رود طبیعتاً روی بازیکنان، مربیان و باشگاه فشار ایجاد می‌شود.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد عملکرد ضعیف گادوین منشا و لوسیانو پریرا دو مهاجم خارجی این تیم تأکید کرد: هر تیمی ممکن است با مشکل گل نزدن مواجه شود و ما هم باید این مشکل را در شروع مجدد بازی‌ها برطرف کنیم. نمی‌توان فقط منشا و پر‌یرا را مقصر دانست و همه ما تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم این شرایط را تغییر بدهیم. مس از لحاظ فنی خوب فوتبال بازی می‌کند و قطعا مشکل گل نزدن تیم ما هم برطرف خواهد شد.

وی در پایان راجع به شرایط تیم ملی و اینکه ایران چقدر برای رفتن به دوره حذفی جام جهانی شانس دارد، اظهار داشت: باید این را در نظر گرفت که کار ایران در این گروه اصلاً آسان نیست و فکر می‌کنم تیم ملی کار بسیار سختی در پیش دارد. با این حال حضور بازیکنان باتجربه و همچنین هدایت کارلوس کی‌روش می‌تواند برای تیم ملی اتفاقات خوبی را رقم بزند. جدا از ایران من در این جام طرفدار برزیل و فرانسه هستم و امیدوارم یکی از آنها قهرمان شود.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها