رشیدی: ایران با لژیونرهایش می‌تواند از مرحله گروهی جام جهانی صعود کند

تنها مسئله بازی، هماهنگی بین بازیکنان است که باید از طرف کی‌روش پیاده شود.

پیشکسوت فوتبال ایران اعتقاد دارد، تیم ملی ایران با تکیه بر توانایی لژیونرهایش می‌تواند به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر صعود کند.

منصور رشیدی درباره تقابل تیم ملی فوتبال ایران با انگلیس در اولین بازی جام جهانی قطر، اظهار داشت: ابتدا بگویم در 50 سال گذشته، سابقه نداشته است که فوتبال ایران این همه بازیکن لژیونر داشته باشد. فکر نمی‌کنم در آسیا نیز تیمی وجود داشته باشد که اندازه ایران لژیونر داشته باشد. بازیکنان آماده هستند، نفراتی که با بهترین مربیان خارجی کار می‌کنند. این بازیکنان تنها نیاز به هماهنگی دارند که باید توسط کارلوس کی‌روش انجام شود.

«ایران با این بازیکنانی که در اختیار دارد از شرایط صعود به دور بعد برخوردار است.»، وی با بیان این جمله افزود: انگلیس تیم آماده و حرفه‌ای دارد، در مقابل اما لژیونرهای بسیار خوبی هم در ترکیب تیم ملی حضور دارند که به نظرم می‌توانیم با آنها مقابل انگلیس نتیجه بگیریم. بازیکنانی که در اختیار داریم، کوچک نیستند و حرفه‌ای شده‌اند. تنها مسئله بازی، هماهنگی بین بازیکنان است که باید از طرف کی‌روش پیاده شود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره تمرین نکردن بازیکنان استقلال در روز گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان گفت: جای سؤال است که این همه پولی که سال گذشته آمد، کجا رفت و چه شد؟! اصلاً نفهمیدیم که چرا مصطفی آجورلو رفت و چرا علی فتح‌الله‌زاده آمد. متأسفانه وقتی مسائل را پنهان می‌کنند و واقعیت‌ها را نمی‌گویند، وضعیت همین می‌شود.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها