آزمون علامت سوال بزرگ تیم ملی

طبق اخبار به دست آمده آزمون از فردا در تمرینات گروهی تیم ملی شرکت می‌کند.

یکی از بدشانسی‌های کارلوس کی‌روش بعد از اردوی آماده‌سازی اتریش، مصدومیت سردار آزمون بود. بازیکنی که در لیگ قهرمانان اروپا همراه با بایر لورکوزن مصدوم شد و نگرانی زیادی برای کادر فنی تیم ملی به وجود آورد.

پس از این اتفاق، کی‌ر‌وش میکائیل موریرا یکی از نفرات کادر فنی خود را مامور بازگرداندن آزمون کرد. او همراه با ستاره‌ی تیم ملی به دبی رفتند و کارهای بازیابی بدنی را انجام دادند. به طوریکه کارلوس کی‌روش شخصا در یکی از مصاحبه‌های خود از روند درمان آزمون ابراز رضایت کرد.

با این حال مهاجم تیم ملی ۴ روز است که در تمرینات ایران در اردوی قطر شرکت دارد اما با تشخیص کارلوس کی‌روش در تمرینات گروهی حاضر نمی‌شود تا ریسک بازگشت مصدومیتش کم باشد.

نکته جالب توجه این است که به جز دو دروازه‌بان تیم ملی، تنها بازیکنی که مقابل تونس به میدان نرفت، سردار آزمون بود. سرمربی تیم ملی در آن بازی به ۲۲ بازیکن فرصت ۴۵ دقیقه‌ای برای بازی داد اما روی مهاجم تیمش ریسک نکرد.

در چند روز اخیر آزمون تنها در عکس‌های آقا وسطی دیده شده و کمتر در عکس‌های گروهی دیده می‌شود. موردی که ابهاماتی در خصوص حضور او در دیدار اول تیم ملی به وجود می‌آورد.

طبق اخبار به دست آمده آزمون از فردا در تمرینات گروهی تیم ملی شرکت می‌کند. با این حال باید دید سرمربی پرتغالی تیم ملی از ستاره ایران در بازی مقابل انگلیس استفاده می‌کند یا او را برای جدال با آمریکا و ولز نگه می‌دارد. خبری که فردا رسمی می‌شود و باید دید آزمون به عنوان بزرگترین غایب تیم ملی برابر انگلیس لقب می‌گیرد یا اینکه با برگشتنش، خبر خوشحال کننده‌ای به سرمربی تیم ملی در آستانه بازی با شاگردان ساوت‌گیت می‌دهد.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها