آلترناتیو کی‌روش چه کسی است؟

حالا باید دید الترناتیو کی‌روش برای انتخاب دستیار ایرانی چه کسی است؟

کارلوس کی روش در اولین نشست خبری خود بعد از قبول هدایت تیم ملی صراحتا اعلام کرد جواد نکونام تنها گزینه داخلی او برای حضور در کادرفنی است تا تکلیف وضعیت کادرفنی تیم ملی برای همه روشن شود.

در این بین دو شایعه در مورد نکونام در روزهای اخیر مطرح شده است؛ اول اینکه نکونام با حفظ سمتش در فولاد به کادرفنی تیم ملی اضافه می شود که این موضوع از همان ابتدا هم چندان منطقی به نظر نمی رسید.

ضمن اینکه اینطور عنوان شد که فدراسیون فوتبال به دنبال گرفتن رضایتنامه از باشگاه فولاد است تا بتواند جواز حضور این سرمربی جوان در کادرفنی تیم ملی را بگیرد.

با این حال گفته می‌شود در جلسه ای که بین جواد نکونام و کارلوس کی روش در هتل المپیک برگزار شد، نکو از علاقه‌اش به پروژه فولاد گفته و اینکه دوست ندارد این پروژه را به خطر بیاندازد.

اگرچه به نظر سرمربی فولاد به صراحت پیشنهاد کی روش را رد نکرده اما نزدیکانش می‌گویند با وجود علاقه بیش از حد او به تیم‌ملی و به رغم احترام ویژه‌ای که برای کی‌روش قائل است، بعید است این پیشنهاد را بپذیرد.

اگر نکونام قید تیم‌ملی را بزند، دومین و حتی به عبارت دیگر سومین بار است که در طول یک فصل، از پیشنهادهای وسوسه‌کننده چشم‌پوشی کرده است. بار اول در ابتدای فصل، مدیران استقلال، نیمکت تیم‌شان را می‌خواستند به او بسپارند اما نپذیرفت، بار دوم شایعه انتخاب او به جای اسکوچیچ سر زبان‌ها افتاد که آن هم به نتیجه نرسید و حالا هم گویا حضورش در کادرفنی کارلوس کی روش منتفی شده است. حالا باید دید الترناتیو کی‌روش برای انتخاب دستیار ایرانی چه کسی است؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها