امیدواری پرسپولیس به بازگشت امیری بعد از تعطیلات لیگ

شماره ۱۹ سرخپوشان به دلیل جراحی دیسک کمر مدتی است که از میادین دور بوده.

با جذب شیخ دیاباته به نظر می رسد نقل و انتقالات پرسپولیس به پایان رسیده است و حالا تمام پرسپولیسی ها منتظر یک خبر خوب دیگر هستند و آن خبر بازگشت وحید امیری است. بازیکنی که با بازگشتش می تواند قدرت دوباره ای به تیم کامل پرسپولیس بدهد.

نمی توان از این واقعیت گذشت که وحید امیری یکی از بازیکنان موثر پرسپولیس و تیم ملی طی سال های اخیر بوده است. بازیکنی که میزان تاثیرگذاری اش به اندازه ای بود که نه در تیم ملی به او استرحت داده شد و نه پرسپولیس برای یک بازی به او استراحت داد تا درنهایت این بازیکن از ناحیه کمر دچار مصدومیت سختی شود.

 برهمین اساس شماره ۱۹ سرخپوشان به دلیل جراحی دیسک کمر مدتی است که از میادین دور بوده و حالا به تمرینات بازگشته و زیر نظر کادر پزشکی به صورت اختصاصی تمرین می کند.

در این میان تعطیلات چند هفته ای لیگ برتر به واسطه آمادگی تیم ملی این امیدواری را در بین پرسپولیسی ها ایجاد کرده است که شاید امیری بتواند با استفاده از این فرصت به پرسپولیس برگردد. هرچند که هنوز مشخص نیست زمان دقیق بازگشت این بازیکن چه زمانی است. وحید امیری که در هفته های اخیر، تمرینات خود را زیر نظر کادرپزشکی تیم ملی پیگیری می کند قرار است در روزهای آینده زیر نظر کادرپزشکی پرسپولیس آخرین وضعیت اش مشخص شود و به همین دلیل پرسپولیسی ها بسیار امیدوار هستند تا او بتواند پس از تعطلات به مجموعه تیم اضافه شود.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها