سروش و خلیل‌زاده دعوت می‌شوند؟

سروش رفیعی نیز دیگر مهره‌ای است که در دوره سرمربیگری کی‌روش از تیم ملی دور شده بود.

اکنون در شرایطی کارلوس کی‌روش بار دیگر در فاصله نزدیک به هفتاد روز تا جام‌جهانی قطر بار دیگر سکان تیم ملی را عهده‌دار شده که بحث درباره انتخاب‌های او با حدس و گمان‌های زیادی همراه شده است. به‌خصوص درباره اسامی که با رفتن کی‌روش از تیم ملی دور شدند و با مربیان بعد از این مربی پرتغالی شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را به دست آوردند.

یکی از مهم‌ترین اسامی که برای بازگشت و حضور دوباره او در تیم ملی بحث جدی شکل گرفته است، شجاع خلیل‌زاده مدافع اسبق پرسپولیس و حال حاضر الاهلی قطر است. مدافعی که بعد از ماجراهای مربوط به اختلافی که در دوره حضورش در سپاهان شکل گرفته بود، از تیم ملی دور شد و حتی نمایش موفق و حمایتی که در دوره پرسپولیس داشت هم نتوانست او را به کارلوس کی‌روش تحمیل کند. اتفاقی که باعث شد تا بارها این بازیکن موضع تندی را در قبال سرمربی پرتغالی وقت تیم ملی بگیرد.

خلیل‌زاده با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ بار دیگر به تیم ملی بازگشت و حتی شانس بستن بازوبند کاپیتانی را نیز به دست آورد و بارها به تمجید سرمربی کروات وقت تیم ملی پرداخت. او در شرایطی که به مدافعی فیکس در تیم ملی تبدیل شده بود، اکنون با بازگشت کارلوس کی‌روش باید دید چه وضعیتی را پیش رو خواهد داشت.

سروش رفیعی نیز دیگر مهره‌ای است که در دوره سرمربیگری کی‌روش از تیم ملی دور شده بود. نمایش او در دوره درخشانش نیز مدت‌ها از نگاه سرمربی وقت تیم ملی دور ماند، تا اکنون بحث اینکه آیا در جمع شاگردان کی‌روش برای جام‌جهانی قطر شانسی خواهد داشت یا خیر افزایش یابد. سروش رفیعی البته با فلسفه تاکتیکی کی‌روش شاید دورتر از چیزی که انتظار می‌رفت، از تیم ملی دورتر شده باشد. با این حال حضور در پرسپولیس و فرصتی که تا شروع اردوی نهایی باقی مانده، امیدها را برای وی زنده نگه داشته تا با عملکردی ویژه، خود را کاملا به سرمربی جدید تیم ملی تحمیل کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها