علیرضا فغانی امروز در برنامه صبح‌گاهی شبکه سوم سیما حضور یافت و صحبت‌های مختلفی را درباره مسائل مربوط به داوری انجام داد. یکی از بخش های مهم و جالب این گفت و گو انتقاد فغانی از سیگار کشیدن در ورزشگاه‌ها بود.

کد خبر : 1842581 | 16 شهریور 1401 ساعت 13:01 | 7.6K بازدید | 0 دیدگاه

انتقاد داور بین‌المللی از استعمال دخانیات در ورزشگاه

بوی تند سیگار، صدای فغانی را در آورد!

داور بین‌المللی فوتبال ایران نسبت به استعمال سیگار در ورزشگاه‌ها انتقاد کرد.

بوی تند سیگار، صدای فغانی را در آورد!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا فغانی امروز در برنامه صبح‌گاهی شبکه سوم سیما حضور یافت و صحبت‌های مختلفی را درباره مسائل مربوط به داوری انجام داد. یکی از بخش های مهم و جالب این گفت و گو انتقاد فغانی از سیگار کشیدن در ورزشگاه‌ها بود.

 

داور بین‌المللی فوتبال ایران که در هفته های چهارم و پنجم لیگ برتر قضاوت کرد، با اشاره به گرفتگی صدای خود گفت:‌«در دو بازی ای که در اصفهان(سپاهان- فولاد) و قائمشهر(نساجی- مس کرمان) قضاوت کردیم، متاسفانه سیگار کشیدن آزاد بود. این موضوع باعث می‌شود یک دود سنگین وسط زمین بیاید. هوا همینطور به خودی خود آلوده است اما دود سیگار هم احساس می‌شود و اذیت می‌کند. مسئولان باید فکری به حال این مساله کنند.»

او افزود: «در قائمشهر رطوبت هوا یک مه غلیظ ایجاد کرده بود اما دود سیگار هم واقعا اذیت می‌کند.»

او در نهایت خطاب به سعید اکبری مجری برنامه هم گفت:‌«البته بچه های شما(خبرنگاران) هم بعضی هایشان در راهرو سیگار می‌کشیدند!»

فغانی در شرایطی از استعمال دخانیات در ورزشگاه‌ها گلایه کرد که مسئولان بارها از ممنوعیت کشیدن سیگار در این مکان ها صحبت کردند اما همچنان شاهد این موضوع هستیم.

البته در ادامه مشخص شد که با توجه به فصل برداشت محصول برنج، این دود ناشی از آتش زدن کاه در مزارع شالیزار است و ارتباطی به استعمال دخانیات در استادیوم نداشته است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها