ترابی: قهرمانی پرسپولیس؟ فعلا بازی به بازی پیش می‌رویم

ما میزبان نبودیم اما کاش همه بازی‌ها درورزشگاهی برگزار شود که تماشاگر بتواند در آن حاضر شود.

پرسپولیس توانست با نتیجه ۳ بریک در ورزشگاه دستگردی تهران، تیم هوادار را شکست دهد. در این دیدار سعید صادقی ۲ گل زد و یورگن لوکادیا نیز یک گل دیگر را به ثمر رساند اما مهدی ترابی هم یکی از خوب‌های پرسپولیس بود. ستاره تکنیکی و خوش اخلاق پرسپولیس نه تنها در زمین فوتبال بلکه خارج از آن هم یک فوتبالیست پخته و حالا با تجربه شده است. باور نمی‌کنید این مصاحبه را تا انتها بخوانید:

از بازی با هوادار بگو؟ فکرش را می‌کردی ۳ گل به این تیم بزنید؟

ما به این مسابقه آمده بودیم که به صدرجدول برسیم. می‌دانستیم درصورت پیروزی جایگاه تیم درصدر جدول تثبیت می‌شود و خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد. البته تیم هوادار هم بازی خوبی انجام داد ولی توانستیم با تلاش بچه‌ها به موفقیت برسیم.

سعید صادقی هم ۲ گل زد و خودت اولین کسی بودی که در شادی گل او شریک شدی؟

سعید صادقی بازی فوق العاده ای انجام داد و به خودش هم گفتم. بچه‌های دیگر هم همین طور و لیاقت پیروزی را داشتیم.

بعد از ۴ بازی گل نخوردن بالاخره گل خوردید و این نوار پاره شد. صحبتی نداری؟

فوتبال همین است. شما تلاش می‌کنید گل بزنید و تیم حریف هم سعی می‌کند گل بزند و این هم بخشی از این رشته است. ما گل از روی نقطه پنالتی خوردیم ولی بازی را بردیم. مهم سه امتیاز و صدرنشینی بود که حاصل شد.

هفته ششم باید به مصاف نفت مسجد سلیمان بروید که در فصل جاری نتایج نسبتا خوبی گرفته است. فکر می‌کنی این بار چه کار کنید؟

لیگ امسال به نظر می‌رسد همه تیم‌ها با برنامه باشند. هیچ تیمی‌را نمی‌توان دست کم گرفت و نفت مسجد سلیمان هم تیم قابل احترامی‌است. انشالله بازی خوبی شود و ما هم سعی می‌کنیم با دست پُر از زمین خارج شویم.

خیلی‌ها با نتایج و شرایط این فصل پرسپولیس را قهرمان لیگ بیست و دوم می‌دانند. نظر خودت چیست؟

قهرمانی؟ هنوز زود است چون تازه هفته پنجم تمام شده و ما نباید تمرکز خودمان را به هم بزنیم. فعلا بازی به بازی جلو می‌رویم و انشالله به این هدف بزرگ هم برسیم.

به نظر می‌رسد پرسپولیس این فصل با مهره‌هایی که جذب کرده فوتبال تهاجمی‌تری ارائه می‌دهد و یحیی گل محمدی نیز به این موضوع اشاره کرده است؟

ما سعی می‌کنیم با کمک کادرفنی بالاترین استاندارد را ارائه بدهیم. مربیان و بازیکنان با کیفیتی داریم و امیدوارم به آنچه استحقاقش را داریم در لیگ امسال برسیم.

مهدی ترابی از عملکرد خودش در این مسابقه راضی است. کمی‌اواخر بازی عصبی بودی؟

از بازی در پرسپولیس احساس خوبی دارم و امیدوارم توانسته باشم رضایت کادرفنی و هواداران را جلب کنم. درمورد آن صحنه هم که داور خطا اعلام کرد باید بیشتر خودم را کنترل می‌کردم و عصبانی نمی‌شدم.

اسم هواداران را آوردی. دوست نداشتی این بازی با تیم هوادار در استادیوم آزادی برگزار می‌شود؟

ما میزبان نبودیم اما کاش همه بازی‌ها درورزشگاهی برگزار شود که تماشاگر بتواند در آن حاضر شود. این برد و صدرنشینی را به هوادارانی تقدیم می‌کنیم که جای آنها واقعا خالی بود. البته انرژی مثبت همه این طرفداران عزیز به ما رسید.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها