نگرانی باشگاه مس کرمان از اتفاقات داوری در آستانه دیدار با نساجی

باشگاه مس کرمان با صدور بیانیه‌ای ابراز امیدواری کرد که اتفاقات داوری بازی‌های اخیر نساجی بر مسابقه این دو تیم تأثیری نداشته باشد.

باشگاه مس کرمان با صدور بیانیه‌ای ابراز امیدواری کرد که اتفاقات داوری بازی‌های اخیر نساجی بر مسابقه این دو تیم تأثیری نداشته باشد. 

 باشگاه مس کرمان در آستانه دیدار تیم فوتبال این باشگاه با نساجی مازندران، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«تیم فوتبال مس کرمان در حالی بازی این هفته خود را در رقابت‌های لیگ برتر در قائمشهر برابر نساجی برگزار خواهد کرد که طی روزهای گذشته شاهد موج شدید اعتراضات باشگاه نساجی بر علیه قضاوت‌های صورت گرفته برای خود بودیم. اینکه صحنه‌های مورد اشاره باشگاه نساجی و هواداران محترم این تیم موجب تضییع حق این تیم در بازی های قبل شده است یا خیر، به نظر کارشناسان داوری و مسئولین امر برمی‌گردد، اما آنچه که موجب نگرانی هواداران و باشگاه مس کرمان می‌باشد، این نکته است که موج شدید اعتراضات صورت گرفته، بر قضاوت بازی این هفته تیم‌های نساجی و مس کرمان در قائمشهر اثرگذار گردد.

بدون شک باشگاه مس کرمان آرزو دارد که اشتباهات داوری - به‌خصوص در اندازه‌های فاحش و اثرگذار - نه برای مس کرمان و نه برای تیم نساجی و نه هیچ تیم دیگری رخ دهد. از این رو امیدوار است که فضای پیش آمده موجب نگردد که در بازی مس کرمان و نساجی در قائمشهر فضای شکل گرفته موجب تضییع حق تیم مس کرمان در داوری گردد و ان‌شاءالله که حقوق هر دو تیم با عادلانه‌ترین تصمیمات داوری رعایت گردد، نه به شکلی دیگر.

باشگاه مس کرمان نیز در هفته‌های گذشته لیگ برتر در چند صحنه، موارد اعتراض خود را نسبت به تصمیمات داوری مطرح کرده بود و خود از دسته متضررهای این امر می‌باشد. کما اینکه در هفته اول مسابقات در شرایطی دروازه خود را باز شده دید که داور قانوناً می‌بایست به واسطه خاموشی پروژکتورهای ورزشگاه شهر مسجدسلیمان بازی را متوقف کند که این امر رخ نداد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها