قلعه‌نویی سه ماه در انتظار بایناما!

بنابراین این بازیکن تا سه ماه آینده نیز نمی‌تواند در تیم امیر قلعه‌نویی بازی کند.

تیم فوتبال گل گهر سیرجان پس از ماجراهای و حاشیه‌های پرونده اریک بایناما بازیکن گابنی با کسر 7 امتیاز جریمه شد و این بازیکن نیز حکم محرومیت سه ماهه از فعالیت در فوتبال ایران را دریافت کرد.

از آنجا که حکم بایناما به دلیل نداشتن شرایط بازی در فوتبال ایران به این صورت صادر شده، اجرای آن از زمانی خواهد بود که این بازیکن واجد شرایط بازی در فوتبال ایران می شود. به همین خاطر بایکن گابنی در نیم فصل لیگ گذشته  قرضی راهی استقلال تاجیکستان شد تا با حضور در لیگ قهرمانان آسیا مجوز بازی در ایران را به دست بیاورد.

بایناما پس از پایان کار استقلال تاجیکستان در آسیا واجد شرایط در لیگ کشورمان شد اما با توجه به اینکه از آن زمان تا شروع فصل جدید، مسابقه فعالی نبوده، زمان اجرای حکم محرومیت سه ماهه باگناما از 21 مرداد یعنی آغاز لیگ بیست و دوم حساب می‌شود.

بنابراین این بازیکن تا سه ماه آینده نیز نمی‌تواند در تیم امیر قلعه‌نویی بازی کند. البته باشگاه گل گهر می‌تواند پس از گذشت نیمی از دوران محکومیت بایناما (پنجم مهر) درخواست تعلیق برای باقی مانده حکم بدهد تا در صورت قبول این درخواست توسط مرجع رسیدگی کننده، این بازیکن بتواند زودتر از سررسید محرومیت برای تیم سیرجانی به میدان برود.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها