استقلال - محبی؛ فعلا روی هوا

با این حال، مدیران استقلال همچنان در حال انجام آخرین تلاش های خود برای جذب این بازیکن هستند

بحث علاقه استقلال به محمد محبی موضوع تازه ای نیست و آبی ها در فصول قبل نیز به دنبال جذب این بازیکن بودند که هیچ گاه به اندازه تابستان امسال این بازیکن به استقلال نزدیک نشده بود و پرونده جذب او همچنان باز است.

مدت زمان حضور محبی در ترکیب سانتاکلارا و طی فصل گذشته، باب میل این بازیکن نبود و به همین دلیل و در سال منتهی به جام جهانی این بازیکن جهت قرار گرفتن در لیست دراگان اسکوچیچ، به دنبال فضای بیشتر برای بازی کردن است.

حقیقت ماجرا این است که مدیران استقلال چند هفته پیش فاصله چندانی تا جذب محبی نداشتند اما به یکباره و با تغییرات مدیریتی در تیم سانتاکلارا، همه چیز به بعد موکول شد و در مذاکرات جدید میان آبی ها با رؤسای جدید تیم پرتغالی، تاکنون پیشرفتی در مذاکرات رخ نداده است.

همین مسئله باعث شد تا این وینگر جوان روز گذشته در تمرینات سانتاکلارا حضور یافته و پا به پای سایر هم تیمی هایش مشغول انجام تمرینات پیش فصل شود. بازیکنی که گفته می شود پس از صحبت با سرمربی تیم و قول گرفتن بازی بیشتر نسبت به فصل قبل، تا حدودی از مواضع قبلی خود مبنی بر ترک تیم پرتغالی عقب نشینی کرده است.

با این حال، مدیران استقلال همچنان در حال انجام آخرین تلاش های خود برای جذب این بازیکن هستند ولی وضعیت فعلی مذاکرات طرفین 180 درجه با شرایط دو هفته قبل فرق می کند و آبی ها که به توافقات خوبی با مدیران پرتغالی دست پیدا کرده بودند، اکنون باید همه چیز را از صفر آغاز کنند و همین مسئله شانس جذب این بازیکن را حداقل تا به امروز کاهش داده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها