اولین کنسرت آرون افشار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌ المللی تهران

اولین کنسرت آرون افشار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. این خواننده پاپ با تک قطعه جانم باش به شهرت زیادی در بین جوانان رسید.

اولین کنسرت آرون افشار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌ المللی تهران

سرویس فرهنگی مستقل آنلاین: خواننده نسل جوان و پاپ که با تک آهنگ جانم باش به شهرت رسید،  می‌خواهد با ساخت چند آهنگ کنسرت برگزار کند. 

اولین کنسرت آرون افشار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود. هنرآنلاین نوشت: این برنامه قرار است شنبه 28 دی در دو سئانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به تهیه‌کنندگی شرکت آوای فروهر برگزار شود.

در این اجرا معین راهبر به‌عنوان رهبر ارکستر با افشار همکاری خواهد کرد، ضمن آن که در کنسرت 15 قطعه اجرا می‌شود. بعد از اجرای تهران تور کنسرت‌های این خواننده در ایران آغاز خواهد شد.

افشار پیش از برگزاری اولین کنسرت خود، آلبوم "جانم باش" را در 12 قطعه توسط شرکت آوای فروهر منتشر و روانه بازار موسیقی خواهد کرد. به غیر از پنج قطعه این آلبوم باقی قطعه‌ها پیش‌تر در فضای مجازی منتشر شدند.

راهبر مدیر هنری آلبوم است و در بخش تنظیم و ساخت ملودی نیز با افشار همکاری کرده است، ملودی یک قطعه آلبوم "جانم باش" را حامد دهقان ساخته است. علیرضا مرتضی‌قلی، امیرحسام افشار، عاطفه حبیبی، مهرزاد امیرخانی، حامد دهقانی و فرامرز جعفری ترانه‌سراهای آلبوم هستند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها