کارگردان قاتل وحشی گفت چون پول نداریم به جشنواره فجر هم نمی رویم

کارگردان فیلم قاتل وحشی گفت چون پول نداریم به جشنواره سی و هشتم فیلم فجر نمی رویم. فیلم جدید حمید نعمت الله در بین آثار راه یافته به این جشنواره نیست.

کارگردان قاتل وحشی گفت چون پول نداریم به جشنواره فجر هم نمی رویم

سرویس فرهنگی مستقل آنلاین: شهریور ماه همین سال بود که تصویربرداری فیلم قاتل وحشی کلید خورد. چهار ماه بعد حمید نعمت‌الله خبر توقف فیلمبرداری این فیلم را به دلیل مشکلات مالی متوقف شد. در نهایت دیشب به دلیلنحوه مکاتبات و شرایط مالکیتی فیلم قاتل وحشی از جشنواره فیلم فجر حدف شد.

کارگردان قاتل وحشی گفت: چون پول نداریم به جشنواره فجر هم نمی‌رویم. تعمت الله در گفت‌وگو با خبرآنلاین اعلام کرد با وجود بیانیه دبیرخانه جشنواره، قاتل و وحشی قطعا به جشنواره فجر نمی‌رسد.

او ادامه داد: طی مدتی که فیلم قاتل وحشی دچار مشکلات مالی بود، تمام عوامل فیلم با سخاوت به ما تخفیف دادند و حتی حاضر شدند زمان اضافی فعالیت‌شان را بدون گرفتن پول در  کنار این پروژه باشند. اما آقای نادران که به پروژه اضافه شد و قرار بود کمبود بودجه این فیلم را تامین کنند، تعهداتش را انجام ندادند و فیلم هم‌اکنون در مرحله مونتاژ متوقف است بی‌پولی باعث می‌شود کار پیش نرود.

حمید نعمت‌الله گفت: ما از همکاری با صادق رنج‌کشان راضی بودیم و ایشان هم بدقولی در تامین هزینه‌ها نداشت اما پیش‌تولید و تولید فیلم ما طولانی و هزینه‌ها افزایش یافت به همین دلیل به دنبال اضافه کردن سرمایه‌گذار جدید رفتیم اما ورود آقای نادران وضعیت این پروژه را بدخیم کرد. ایشان حتی شرط کرد که اسمش به عنوان تهیه‌کننده بیاید اما در مقابل به تعهداتش برای تامین سرمایه عمل نکرد.»

این کارگردان در پایان با اعلام این‌که قطعا «قاتل و وحشی» به جشنواره فجر نمی‌رسد گفت: «این فیلم با سختی و مرارت و خون جگر زیادی ساخته شد و اثری است که با افتخار می‌شود آن را در معرض تماشای مخاطب قرار داد. امیدواریم مشکلات این فیلم حل بشود تا بتوانیم «قاتل و وحشی» را با کیفیت مدنظرمان برای مخاطبان آماده کنیم.»

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها