احمدی‌نژاد: معلوم نیست که ۸۵ میلیون نفر جمعیت ایران چکاره هستند؟

 

 پایگاه خبری دولت بهار نزدیک به احمدی‌نژاد هشدار این رئیس جمهور پیشین  درباره نفوذ دشمنان را منتشر کرد.

 

احمدی نژاد در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی استان گیلان به حذف فیزیکی متفکرین و تئوری پردازان اصلی انقلاب اشاره کرد و افزود:

در شب رفراندوم جمهوری اسلامی، شهید مطهری در تلویزیون تصریح کرد که «معنای جمهوری اسلامی آن است که هرچه مردم خواستند انجام می شود. یک عده می گویند مردم اشتباه می کنند، اما من می گویم که حتی اگر مردم اشتباه کنند باز همان باید اجرا شود.

صدبار هم اگر مردم اشتباه کنند باز باید همان اجرا شود تا مردم رشد کنند زیرا اصل بر این است که مردم یاد بگیرند و رشد کنند». دشمنان انقلاب ایشان و امثال ایشان را از مردم گرفتند و اکنون چهل سال است که به روزمرگی افتاده ایم. این را باید در کنار سازمان دشمن قرار بدهیم که از ۲۰۰ سال قبل در داخل کشور جای پای خود را محکم کرده و دست هم نخورده است.

 

احمدی نژاد گفت: معلوم نیست که ۸۵ میلیون نفر جمعیت ایران چکاره هستند؟ چند نماینده که هر کدام چند هزار رای آورده اند، خودشان می‌بُرند و می دوزند. در سیاست خارجی هم که مردم اصلا نقشی ندارند 

 

او در ادامه سوال کرد؛ الان هیچکس نمی‌داند که در سیاست خارجی چه می گذرد؟ با چه کسی داریم می‌جنگیم، با چه کسی داریم دوست می‌شویم؟ طالبان می آید و می رود و مردم هم نقشی ندارند. اگر از مردم ایران سوال کنیم که آیا موافقید ایران از طالبان حمایت کند تا بر افغانستان حاکم شود؟ چند درصد با آن موافقت دارند؟ وقتی مردم در جریان تصمیم گیری نیستند برای چه کسی دارید کار می کنید؟ اگر می خواهیم وضع کشورمان اصلاح شود، تمام اینها را باید تبیین کنیم.

 

احمدی نژاد به ردپای شبکه دشمن برای پیشگیری از اجرای طرح‌های اساسی و بزرگ در کشور اشاره کرد و افزود: در ۴۰ سال گذشته، دشمن حرفهای خود را از دهان برخی افراد مشخص بیرون کشیده است.

لازمه ساختن کشور، دوستی و همکاری سازنده با همه کشورهای دنیا و بویژه همسایگان است. در دولت های نهم و دهم ما با کشورهای همسایه و منطقه دست دوستی می دادیم و با هم پروژه تعریف می کردیم، قرارداد همکاری می بستیم و سعی می‌کردیم روابط برادرانه مان را توسعه دهیم اما به طور مثال هربار فردی که سمت بالایی هم داشت، صدایش را بلند می کرد که بحرین متعلق به ایران است و باید برگردد، در نتیجه ما برای کاهش آثار سوء این حرف از ذهن مقامات آن کشور، باید چندین سفر انجام می دادیم و تا این موضوع را سامان می دادیم، فرد دیگری ادعای ارضی ایران نسبت به آذربایجان را مطرح می کرد.

 

وی بیان این حرف ها را نتیجه اقدامات برنامه ریزی شده دشمن و زمینه سازی برای نفوذ صهیونیست ها در منطقه و کشورهای همسایه دانست و افزود: اسرائیل برای ایجاد پایگاه در کشورهای همسایه، به این حرفها نیاز دارد تا آنها را از ایران بترساند و در سایه این ترس، خود را دوست آنها وانمود سازد.

صهیونیست ها، بخشی از نقشه خود علیه ایران را در خود ایران اجرا می کنند زیرا شبکه دشمن در کشور ما حضور دارد و کارش را جلو می برد، بنابراین اگر ما به حضور اسرائیل در منطقه اعتراض داریم باید بدانیم که بستر بخشی از این حضور از داخل ایران آماده می شود.

 

در انتها احمدی نژاد به خودروهای ایرانی اشاره کرد و گفت:  مقامات کشور که هرگز برای شش یا هفت ساعت سوار ماشین ایرانی نمی شوند تا ببینند چه بلایی بر کمر و دل و روده شان وارد می آید! همین طوری حرف می زنند؛ ما دستور می دهیم که اینگونه شود! مگر دستوری است!؟ دارید ۱۲۰ درصد در جیب خودروسازها می ریزید! اینها هم یک باندی می شوند که اجازه نمی دهند شما سیاست را عوض کنید!

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها