همتی حمایت چه کسانی را دارد؟

پس‌از این که جبهه اصلاحات ایران برای بار دوم تاکید کرد در انتخابات پیش‌رو نامزدی ندارد، ۱۵حزب اصلاح‌طلب، ائتلافی به‌نام جمهور درست کردند و از عبدالناصر همتی حمایت کردند. دکتر تقی آزاد ارمکی نیز حمایت خود را از همتی اعلام کرد.

حجم ویدیو: 3.76M | مدت زمان ویدیو: 00:02:23

 چه احزاب اصلاح‌طلبی از همتی حمایت کردند؟

پس‌از این که جبهه اصلاحات ایران برای بار دوم تاکید کرد در انتخابات پیش‌رو نامزدی ندارد، دیشب ۱۵حزب اصلاح‌طلب، ائتلافی به‌نام جمهور درست کردند و از عبدالناصر همتی حمایت کردند. 

اعتمادملی، کارگزاران، مجمع نیرو‌های خط‌امام، خانه کارگر و حزب اسلامی کار، ندای ایرانیان، مجمع زنان اصلاح‌طلب و مجمع اسلامی فرهنگیان، مهم‌ترین حزب‌های این ائتلاف هستند.

تقدیر خاتمی از مهرعلیزاده در پی انصراف از ادامه رقابت به نفع همتی

‌ سیدمحمد خاتمی با صدور پیامی، اقدام مسؤولانه و فداکارانه محسن مهرعلیزاده را شایسته تقدیر فراوان دانست. 

بسم الله الرحمن الرحیم‌

برادر گرامی جناب آقای دکتر محسن مهرعلیزاده!‌

باسلام‌

در موقعیت حساس کنونی که جمهوریت نظام در معرض تهدید جدّی قرار گرفته است، اقدام مسئولانه و فداکارانه شما در انصراف از نامزدی ریاست‌جمهوری، شایسته تقدیر فراوان است و موجب خواهد شد تا کسانی که می‌خواهند رأی بدهند و درعین‌حال، تسلیم عرصه‌ای نشوند که یک جریان اقلیّت خواست خود را به هر قیمت بر جامعه تحمیل کند، آرای‌شان شکسته و تقسیم نشود.‌‌ برایتان در همه حال و همه‌جا بعنوان برادری شایسته و متعهد آرزوی موفقیت می‌کنم.‌‌

‌با امید و احترام‌

سیدمحمد خاتمی‌

۲۶ خردادماه ۱۴۰۰

 همتی: چرا باید تمام کسانی که موسیقی خوب می‎خوانند بروند آن‎وَرِ آب؟ 

دهه هشتادی‎های ما رفته‎اند به سراغ کِی‎پاپ اما در هنوز در کشور نمی‎گذارند جوانان به موسیقی پاپ توجه کنند. تنها کشوری هستیم که مردم ما موسیقی افرادی را گوش می‎دهند که همه آ‎ن‎ور آب هستند.

هرکس اینجا کارش می‎گیرد را هم کاری می‎کنند که از کشور برود. چرا به سازندگان فیلم می‎گوییم چگونه بساز و به نویسنده می‎گوییم چگونه کتابت را بنویس.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها