نمایندگان مجلس از پاسخ ظریف قانع شدند

برای تصویب نشدن قوانین پولشویی دولت را متهم می‌ کنند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ‌ های محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، به سوال مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی در خصوص ادعای وجود پولشویی در کشور قانع شدند.

حجم ویدیو: 7.27M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

دفاع از سیاست های نظام

محمدجواد ظریف گفت: هیچ‌کس اندازه من از توان موشکی نظام دفاع نکرده است. 

به گزارش سرویس سیاسی مستقل آنلاین ظریف در جلسه علنی امروز در پاسخ به سوال ذوالنوری نماینده قم گفت: من افتخار می‌کنم که در خارج از کشور به عنوان نماینده مردم ایران و جمهوری اسلامی محکم‌ترین دفاع‌ ها را از سیاست های نظام داشتم، چه سیاست‌ هایی که در آن نقش داشتم و چه سیاست‌ هایی که در آن نقش نداشتم و شاید نظر دیگری هم داشتم.

دفاع از سیاست‌ های نظام در هند، آستانه و دوحه که من کردم را شنیده‌اید. من مسئولیت دفاع از سیاست نطام را دارم و هیچ وقت کار خودم را سخت نمی‌کنم و حرفی نمی‌زنم که برای جمهوری اسلامی مشکلی ایجاد شود. هیچ کسی به اندازه من از توان موشکی جمهوی اسلامی دفاع نکرده است. 

فاجعه ترور سردار شهید سلیمانی

به گزارش مستقل آنلاین ظریف، وزیر امور خارجه در پاسخ به سوال ذوالنوری نماینده قم در صحن مجلس گفت:

صحبت من درباره پولشویی واضح است، در دنیا به دلیل اینکه ما قوانین پولشویی را تصویب نمی‌کنیم دولت را متهم می‌کنند.

دشمن کل ملت را نشانه گرفته است، فاجعه ترور سردار شهید سلیمانی، فاجعه کشته‌ شدگان تعدادی از هوطنانمان در کرمان و حادثه هواپیمایی اوکراینی اینها باید ما را به هم نزدیک کند. 

ظریف: آمریکایی‌ ها قصد انهدام مرکز فردو را داشتند

وزیر خارجه کشورمان گفت:

از منابع موثق عرض می‌کنم یکی از مراکز تصمیم‌گیری آمریکا ضمن طراحی دقیق انهدام مرکز فردو این سوال را مطرح کرده که پس از تخریب فردو چه می شود و آنان به این جواب رسیدند که پس از این اتفاق مردم ایران متحدتر می‌شوند. 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها